Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoriak az olyan pasik,...

Gyakoriak az olyan pasik, akik nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Merthogy én is ilyen vagyok.



5 év alatt nem találtam meg mi a hiba. (vagyis de, megtaláltam, csak azt mindig tagadják a nők, akikkel beszéltem eddig a témáról)


Más: Pár év múlva 30 leszek, és nagyon sajnálom, hogy a legszebb éveim csak így elmennek mellettem. Arra gondoltam, hogy ha már lelkileg nem jut nekem abból az érzésből: milyen elfogadva lenni, legalább testileg ne kelljen cölibátusban élnem, azaz a fizetős lehetőséggel élnék. Sajnos nem vagyok az a k*rvázós típus, de ha nem teszek semmit, akkor csak úgy elrobog mellettem az élet, hogy dolgoztam, sportoltam, és havonta párszor a haverokkal lógtam.

Mit gondoltok erről? Reálisan látom vajon a dolgokat?


(azért nem a szerelem, szexbe írtam, mert felnőttek és nem tinik véleményére lennék kíváncsi)


2013. nov. 19. 17:32
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
37%
IGEEEEN épp ezért csökken a népesség, kivéve a cigókat mert azok minimum 4 gyereket csinálnak
2013. nov. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
A barátnőmmel is ez történt, nagyon sajnálom szegényt. Ráadásul minél idősebb valaki, annál kevesebb a partiképes pasi, ha a közeljövőben nem jön össze valakivel, akár a gyerekvállalásról is lecsúszhat. Segíteni meg ebben sajnos nem lehet. A helyében talán már korábban megpróbálkoztam volna valamilyen netes társkeresővel, bár tudom hogy az elég kiábrándító is lehet.
2013. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én férfi vagyok. Így kicsit más a helyzet...
2013. nov. 19. 18:05
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, alapban nem, lévén női többség van, ránk, férfiakra nézve "keresleti piac"...

Annak, ha valaki nem talál párt, többnyire nem az az oka, hogy ő kűlsőleg vagy anyagilag milyen, hanem sokkal inkább az, hogy vagy irreálisak az igényei, vagy önmagához képest nagyon rossz közegben keres, vagy teljesen hibás a hozzáállása dologhoz... szóval a fejben, a lélekben lakozik a probléma, nem a kockahasban vagy a teli zsebben...

(mit tudom én, bizonyos típusú toxikus anyucik jellemző utóhatása, hogy a fiuk képtelen a normális párkapcsolatra)

2013. nov. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Amúgy a barátnőd számára milyen a partiképes pasi? magas, izmos, jóképű, gazdag?
2013. nov. 19. 18:07
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem már sokat csökkentek az igényei, legnagyobb baj hogy elég magas, és nem akarja hogy egy pasi a válláig érjen. Nem hiszem hogy irreális igényei lennének, inkább csak nem keresett olyan nagyon, nem ismerkedett csak azért hogy összejöjjön valakivel (sokat tanult, sokat dolgozott), akikkel véletlenül összeismerkedett túl öregek/fiatalok/házasok (vagy alacsonyak).
2013. nov. 19. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja és 33 évesen nyilván reálisabbak az igényei, szóval kb ha nem fertelmesen ronda, van állása, nem lakik az anyjánál és legalább gimnáziumi szinten művelt +korban hozzáillő, akkor már szóba jöhetne, de hát tudjuk hogy van ami papíron jól néz ki de aztán nem lesz belőle semmi, ehhez nem kell különösebb ok.
2013. nov. 19. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

hát igen, ha magas, az valóban kellemetlen, mert kevesebb pasi közül válogathat...


csak azért kérdeztem, mert rengeteg "átlagos" lányt ismerek, akik jóképű, jótestű pasikra várnak. és az átlaggal nem érik be.

2013. nov. 19. 19:11
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, hogy esetleg te is túl magasra tetted a mércét? Sokszor ez is gond szokott lenni. Mellesleg én nő vagyok mégsem kellek (már) senkinek. De én most élvezem az egyedüllétet, pedig egyidősek vagyunk.
2013. nov. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nekem már a második mondatnál vesztettél az ázsiódból. "csak azt mindig tagadják a nők, akikkel beszéltem eddig a témáról) "

Ez a felelősség áttolása a másik féllel. Magadba nézz inkább, és magadat fejleszd.

2013. nov. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!