Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoriak az olyan pasik,...

Gyakoriak az olyan pasik, akik nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Merthogy én is ilyen vagyok.



5 év alatt nem találtam meg mi a hiba. (vagyis de, megtaláltam, csak azt mindig tagadják a nők, akikkel beszéltem eddig a témáról)


Más: Pár év múlva 30 leszek, és nagyon sajnálom, hogy a legszebb éveim csak így elmennek mellettem. Arra gondoltam, hogy ha már lelkileg nem jut nekem abból az érzésből: milyen elfogadva lenni, legalább testileg ne kelljen cölibátusban élnem, azaz a fizetős lehetőséggel élnék. Sajnos nem vagyok az a k*rvázós típus, de ha nem teszek semmit, akkor csak úgy elrobog mellettem az élet, hogy dolgoztam, sportoltam, és havonta párszor a haverokkal lógtam.

Mit gondoltok erről? Reálisan látom vajon a dolgokat?


(azért nem a szerelem, szexbe írtam, mert felnőttek és nem tinik véleményére lennék kíváncsi)


2013. nov. 19. 17:32
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

"18: a külső. hogy a korombéli lányok, nem érik be az átlaggal." - Kérdező, jajj, Te szegény:))))

Idefigyelj Kérdező, mondom, hogy azzal van baj, hogy egyfelől rosszul választod ki a célközönséget, másfeéől a saját utolsó bekezdésedet az előbbiből nem olvasod fel magadnak hangosan naponta 5x - simán rá vagy görcsölve erre a dologra.

Bár valahol megértelek, az olyan szitukkal én sem tudtam soha semmit kezdeni, hogy "én most azért vagyok itt, hogy becsajozzak"... az általad emlegetett direkt bókok meg a legtöbb embert frusztrálják, ahogy Te sem tudsz mit kezdeni a saját férfiasságoddal, a nők zöme ugyanúgy nem tud mit kezdeni a saját nőiességével - gondolj bele, téged is pokolian zavarba hozna, ha egy lány bókolni kezdene neked...

Mondok neked egy konkrét példát, amikor egy ilyen hajnali első beszélgetésben láttam a lányon, hogy zavarba jött, egyszerűen elmondtam, hogy "nézd, egy egészséges fiatal férfinak, ha ez ellenkező nem vonzó és szaporodásképes egyedével áll szemben akivel még nem volt szexuális kapcsolata, átlagban 15 percenként eszébe jut, hogy meg akarja d*ni... igen, nekem is, most is, nem tehetek a biológiámról... átléphetnénk ezen?" - és szidtuk tovább békében a politikát - hogy aztán aznap délután tegyünk a beszélgetéseket zavaró gondolatok végleges kiküszöböléséról is:))) - vágod?

2013. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Kérdező, sztem az a b aj túl görcsösen akarsz társat magadnak. Ne keresd! Majd megtalál! Engem is megtalált, pedig aztán nem kerestem! (Amikor kerestem nem jött össze aztán bíztam magam a "sorsra").

25/N

2013. nov. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!