Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Gyakoriak az olyan pasik,...

Gyakoriak az olyan pasik, akik nem kellenek senkinek?

Figyelt kérdés

Merthogy én is ilyen vagyok.



5 év alatt nem találtam meg mi a hiba. (vagyis de, megtaláltam, csak azt mindig tagadják a nők, akikkel beszéltem eddig a témáról)


Más: Pár év múlva 30 leszek, és nagyon sajnálom, hogy a legszebb éveim csak így elmennek mellettem. Arra gondoltam, hogy ha már lelkileg nem jut nekem abból az érzésből: milyen elfogadva lenni, legalább testileg ne kelljen cölibátusban élnem, azaz a fizetős lehetőséggel élnék. Sajnos nem vagyok az a k*rvázós típus, de ha nem teszek semmit, akkor csak úgy elrobog mellettem az élet, hogy dolgoztam, sportoltam, és havonta párszor a haverokkal lógtam.

Mit gondoltok erről? Reálisan látom vajon a dolgokat?


(azért nem a szerelem, szexbe írtam, mert felnőttek és nem tinik véleményére lennék kíváncsi)


2013. nov. 19. 17:32
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Hát kinek mi a magas léc?


Én sok mindent megteszek azért, hogy külsőleg-belsőleg a maximumot kihozzam magamból.

És hasonló kaliberű lányra vágyok. Én (a lányokkal ellentétben) nem fekszek rá annyira a külsőre. Az átlagost is tudnám becsülni.

2013. nov. 19. 20:09
 12/22 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy fejben van a gond, amiatt nincs szerencséd. Ne sajnáltasd magad mindenesetre, mert az nem vezet sehova.
2013. nov. 19. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Mindegy. Ne térjünk el a kérdéstől.


Prostizásról volt szó. Szerintetek?

Aki nem olyan típus, de szeretne már végre élni egy kicsit, az vajon megengedheti magának?

2013. nov. 19. 20:21
 14/22 anonim ***** válasza:
Nézd Kérdező, valakiből a prostituáltaknak is élniük kell, ha neked ez az igényed, és van rá pénzed, és nem zavar a szituáció, és nem félsz a nemi úton terjedő bajoktól, hát tedd ezt. Én azért elég hülyén éreztem volna magam, ha anno huszonévesen csak ilyen módon tudtam volna magamnak szexpartnert szerezni...
2013. nov. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Más módon nem tudok, mert hiába sportolok, nem ütöm meg a lécet. Átlagos arccal születtem, átlagos magassággal...
2013. nov. 19. 20:38
 16/22 anonim válasza:
.
2013. nov. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Ja, Kérdező, mint a férfiak cc 90%-a... ettől ÁTLAGOS, ugye... (meg mint én is, 179 cm)... ettől még valljuk meg, a férfiak 90%-ának nem okoz jelentős nehézséget huszonévesen sem laza, sem komolyabb kapcsolatot létesíteni...
2013. nov. 19. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Én ugyan lány vagyok, szóval ezt a prosti-kérdést nem tudom úgy megítélni, mint a férfiak, de szerintem ne tedd. Pont azért, mert ahogy írod, neked nem csak a testiség hiányzik, hanem a lelki része is a dolognak. Szerintem csalódás lenne.

Hiszed vagy nem, a korosztályodban is sok olyan lány van, aki ugyanúgy felteszi magának a kérdést, hogy ő miért nem kell senkinek. Én kapásból ismerek legalább 4-5 ilyen lányt, közülük kettőnek még soha nem is volt senkije, nem azért mert magasra teszik a mércét, hanem mert visszahúzódóak és nem veszik őket észre a fiúk. Persze gondolom nem vigasztal, hogy lányban is vannak, akiknek ilyen sors jutott, de én inkább azt javaslom, hogy próbálkozz tovább, éld az életed.

Egyébként mi az a hiba, amire rájöttél és a nők tagadják?

2013. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a prosti dolog csak önsajnálat, semmi más. A külső meg nem jelent SEMMIT, főleg akkor nem, ha átlagos. A gondolkozásoddal van a baj. Ha nem azon agyalnál egész nap, hogy milyen nyomorult életed van, hanem megpróbálnál tenni ellene, még az is lehet, hogy lenne barátnőd. Meg amúgy is, kinek kellenek az ilyen forever alone, örökké nyávogó pasik? Ez nagyon visszataszító.
2013. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:

18: a külső. hogy a korombéli lányok, nem érik be az átlaggal.


a visszahúzódó lányokra visszatérve: megértem, hogy miért nincs párjuk. Párszor randiztam egy ilyen lánnyal, és minden bók stb. visszapattant róla, annyira visszahúzódó volt. az ilyenek meg ne csodálkozzanak, hogy nincs pasijuk, mert a párkapcsolat TÁRSASkapcsolat. Szükség van valamennyi nyitottságra. nem lehet tejbetök az emberfia/lánya.


mondd meg nekik, hogy legyenek nyitottabbak. nyugodtan ismerkedjenek, beszélgessenek.

hiszen úgy nem tud kialakulni egy kapcsolat, ha az egyik görcsbe van és alig meg beszélni. vagy tőmondatokban válaszol, és egyáltalán nem kérdez.

2013. nov. 20. 07:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!