Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom nem értékeli a munkámat,...

Párom nem értékeli a munkámat, szinte lenéz?

Figyelt kérdés

Két éve végeztem egy természettudományos szakterületen. Azóta ebben a szakmában nem találtam itthon állást, néhány van, de az meg sincs hirdetve. Külföldön akartam dolgozni, ott lenne bőven kereslet rá, de mikor összeköltöztem a párommal, megbeszéltük, hogy itthon maradunk, neki itt jó állása van. Egyetem mellett is dolgoztam keveset, most egyetem után pedig volt egy komoly betegségem, ami miatt a korábbi munkámat egyáltalán nem végezhettem tovább. Sok állásra nem vesznek fel, mert nem odavágó a képesítésem, meg ugye nincs tapasztalatom sem. Sajnos csak olyan munkát találtam, ahol a főnök nem jelent be, itt vagyok fél éve, ezért 80e körül kapok, négy órás munkában. Örültem, hogy legalább ez van.

Erre tegnap este a párom rámförmedt, hogy igazán elkezdhetnék termelő tevékenységet folytatni, minimum havi 180-ért, mert szerinte ez csak láblógatás amit csinálok. Nagyon rosszul esett, tudja, hogy nekem sem ez az álmom, de én az álmaim munkájáról lemondtam, csak hogy itthon vele lehessek. Akkor miért nem szólt hónapokig? Arra is gondoltam, hogy nála változott valami, és mindegy mit csinálok, valami hibát kell találni bennem.

Legkönnyebben tanárnak képezhetnm át magam, de az se keres sokat. Illetve nincs pénzem újabb egyetemre, főiskolára, az évi 600 ezer körül lenne.

Igaz, hogy az ő fizetése töredékét keresem, de itthon neki már munka után semmi dolga nincsen, mert én végzem a háztartási munkákat, ha már több időm van. Hogyan éljem a napjaimat addig, míg nem lesz jobb állásom, tudva, hogy ő addig naplopónak hisz?


2014. jan. 28. 14:23
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

Mi az hogy naplopo vagy amiatt mert dolgozol?? Tejoeg ! Esku, ha nem dolgozna akkor az lenne a baja a masiknak, ha nem akkor meg az! En komolyan nem ertem az embereket sokszor...

Neked pedig azt tanacsolom, ha tudsz legalabb egy idegennyelvet jol, azonnal menj el onnan, latszik hogy a parod nem tisztel, mert aki szeret az nem mond ilyet a masiknak...

Fel a fejjel :)

2014. jan. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy 4 óràs melóèrt 80ezer nagyon is jó..Ha ennyire jár a szája a barátodnak,akkor nem tudsz mit tenni,csak válssztás elè állítani...vagy felad èrted mindent-ahogy te is tetted-ès veled tart,vagy nincs jövötök..tudom,hogy nehèz,de ne hagyd magad.

Èn is 4 órát fogok dolgozni...60eu-èrt..ehhez mit szólna a párod?

2014. jan. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, most tedd a kezed a szívedre: Komolyan így fogalmazott a párod? Nem túloztad ezt el?

Mert az is lehet, ha Ő ezt másképp mondta neked, hogy csupán arra akart utalni, hogy építs karriert és ne vacakold el a tehetséged egy vacak helyen.

Félre ne érts, nem védeni akarom őt látatlanba, csak nekem fura ez a megfogalmazás amit leírtál!

2014. jan. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
90%

"Hogyan éljem a napjaimat addig, míg nem lesz jobb állásom, tudva, hogy ő addig naplopónak hisz?"

80 E Ft-ból egyedül is meg lehet élni egy saját lakásban. Esetleg költözz el.:)

Vagy ha nem, addig se csinálj meg a háztartásban semmit!

Csak ami Neked feltétlenül szükséges, személyes holmi kimosása MAGADNAK, stb.

Semmi mást!

2014. jan. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
87%

Ha elhagynád a mostani állásodat, szivesen átveszem.:)

Szólsz majd?

2014. jan. 28. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Tényleg ezekkel a szavakkal illetett, ami engem is meglepett, mert pár hónapja még együtt örültünk, hogy legalább ez van. Ő biztos nem jönne ki, mert itt van egy gyereke, aki félig velünk él. Másrészt meg 6 éve vagyunk együtt, ezt mind el kéne dobnom, ha kimennék.
2014. jan. 28. 15:14
 17/22 anonim ***** válasza:
79%

Én 60 nm-es lakásban lakom, aminek a közös ktg-e elég magas, 15 E Ft vízzel, és a többi fogyasztásfüggő, hátrány még a rezsiben, hogy a belmagasság 4 méter.

De bőven elég egyedül 80 E Ft a lakás és önmagam fenntartására. Szóval a megélhetés miatt nem kell függni valaki más jóindulatától anyagilag annak, akinek van 80E Ft jövedelme.

2014. jan. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
88%
Ha otthagynád a munkád, én is jelentkezek, szólj nekem bátran! :D (Én voltam aki 8 órában 80 ezerért szakadt meg a munkában). Ja és akinek átadtam a stafétabotot, ki van akadva, hogy mennyi a munka, és hogy nincs szünet. Szóval ha megválnál a 4 órás munkádtól, ide vele :D
2014. jan. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
52%
A helyedben keresnék magamnak olyan párt,aki megbecsül,értékel.Szerintem az az ember,aki most melletted van,nem nevezhető társnak.
2014. jan. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

" Másrészt meg 6 éve vagyunk együtt, ezt mind el kéne dobnom, ha kimennék."


Ez a 6 év arról szólt, hogy te alkalmazkodsz hozzá, ö meg nem néz téged semmibe sem!!!

Te vagy az ingyencseléd, te vagy, aki biztosítja, hogy a gyerekével lehessen, és ö az, aki téged azért porig aláz. hogy mindezt a kedvéért vállaltad és lemondtál a szakmai jövödröl.


Hidd el, idövel megbánod, ha nem lépsz most, mert idövel elküld, ha nem vagy elég kifizetödö - és akkot ott állsz párkapcsolat, JÖVÖ ÉS MUNKA nélkül!

2014. jan. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!