Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent párkapcsolatban...

Mit jelent párkapcsolatban lassítani? Létezik ilyen? Hogyan lehet az érzelmeket vissza folytani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valójában mit jelent, ha egy párkapcsolatban lassítanunk kell, de nincs vége? Vagy az csak kifogás, hogy nincs vége?

Az igazság az, hogy egy hónapja sincs, hogy megismertem páromat. Nagyon szépen alakult minden. Olyanokat éreztem, mint életemben sohasem...

Egyszer csak vége lett a mesének, illetve nem vége, hanem nem értem...

Kb. 3 hét ismeretség után eljutottunk volna oda, hogy párom eljegyzett volna és már a jövőnket és együtt élésünket terveztük...

Egyszer párom azzal állított be, hogy időt kér, mert neki ez gyors és állítsam meg az érzelmeimet???

De ezt hogyan lehet? Vagy ez csak kifogás, hogy ne neki kelljen kimondani azt, hogy vége?

Azóta nincs annyi csók, nincs annyi érzés kinyílvánítása.

De nekem nehezen megy az érzelmeimet vissza fogni...

Ti ezt megfogalmaznátok, hogy ilyenkor mi játszódhat le benne???

Nagyon szépen köszönöm!!!



2014. jan. 19. 15:47
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Ha rájött, hogy ez csak egy fellángolás volt a részéről, akkor miért jön ide a kislányával ma is aludni?

Vajon valahogyan kiakar készíteni, hogy én mondjam a végét? Vagy csak lassabban szeretne megismerni?

3 hét után eljegyzett volna..., de erre jött, hogy bocsi, de inkább most lassítsunk!!!

2014. jan. 19. 16:29
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, férfiként hagy jegyezzem meg, hogy a nemi szerepek ösztön szinten eléggé leosztottak... lévén a zöme genetika meg biokémia.

Ez meg úgy kapcsolódik a ti esetetekhez, hogy tudod, ha egyszer csak a nyúl fogja magát, és a róka felé kezd rohanni, akkor a róka el fog iszkolni, mert erre a viselkedésre nincs kódja... (egér-macska viszonylatban már saját két szememmel is láttam, hogy hogyan kerget végig egy egér egy macskát a kerten:)))) egy férfiból a vödörrel a nyakába zúdított érzelmek többnyire a menekülő reflexet váltják ki, ugyanezért, ugyanilyen alapon.

Az már bíztató jel, ha eddig nem menekült el:), hagyd, hogy ő hódítson-szerezzen meg Téged és ne fordítva...

2014. jan. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Valószínűleg megijedt, amikor ezt a dolgot végiggondolta. Van egy lánya, tehát már megégette magát: érthető, hogy óvatos, és a gyerekre is tekintettel kell lennie.

Egyébként én indokolatlannak érezném. Mi is egy hét után költöztünk össze és köszönjük, jól vagyunk. DE mindketten függetlenek voltunk előtte! Ő viszont már nem az.

2014. jan. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%

Te most komolyan azon dramazol, h megsem akar eljegyeni 3 het utan? Mikor azt mondtad, te is furcsaltad.

Nem ertem hova kell kapkodni? Meg is ertem, h behuzta a kezifeket. Mg akkor is, ha o mondta korabban.

Persze, most majd tamadod a boszmesegekkel, eluldozod, aztan mondhatod, h en memondtam. Na nem ertelek. Nem kell rohanni.

2014. jan. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Hogyan hagyjam, hogy ő hódítson-szerezzen meg engem? Én már ne lépjek felé érzelmekkel, csak ha ő kezdeményez?

Mindketten függetlenek voltatok előtte és ő már nem az? Szóval szétváltak útjaitok? Vagy egymással? De azt írod, hogy ő nem az!?

2014. jan. 19. 16:47
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
"Hogyan hagyjam, hogy ő hódítson-szerezzen meg engem?" - legyél nyitott, de ne tégy olyant, amit rátelepedésnek érzékelhet.
2014. jan. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Megkerdezhetem hany evesek vagytok?
2014. jan. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
83%

1 hónap után hiába válaszol azzal, hogy igen szeret - ez nem igaz, mert ennyi idő alatt nem LEHET szeretni valakit, nem is ismer. Ahogy valaki írta: rajonghat, imádhat, akarhat egésznap kekszelni, és így tovább, de a szerelem ettől még messze van...


De nektek erős érzelmeitek vannak...hú, hallod. 3 hét szex után a legtöbb ember hormontúltengéses, túlfűtött állapotban van, igen, erős érzelmekkel. Ez nem egy nagy csoda, hanem egy abszolút normális jelenség.

2014. jan. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

egy honap után viszi a gyereket is hozzád -ottalvosra???

jézusom!! csoda, hogy még nem te menekültél el :S


a 13as azt irta, hogy ök gy héten után költöztek össze, de ök függetlenek voltak. de nálatok, a te -párod (még leirni is furcsa ennyi idö után), szoval a te párod nem független, mert akárhogyan is vesszük van egy kislánya.

2014. jan. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
0%

Most ezt ugye nem gondoljátok komolyan,hogy nem lehet akár 1 perc alatt is szerelembe esni? Vagy a szerelem első látásra azt hiszitek nem létezik? Mi ez,hogy nem LEHET?:)

Kérdező, hány éves vagy? Osztom a másik 66%-os véleményét minden tekintetben. Legyél egy igazi nő és meglátjuk mit lép.

2014. jan. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!