Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent párkapcsolatban...

Mit jelent párkapcsolatban lassítani? Létezik ilyen? Hogyan lehet az érzelmeket vissza folytani?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valójában mit jelent, ha egy párkapcsolatban lassítanunk kell, de nincs vége? Vagy az csak kifogás, hogy nincs vége?

Az igazság az, hogy egy hónapja sincs, hogy megismertem páromat. Nagyon szépen alakult minden. Olyanokat éreztem, mint életemben sohasem...

Egyszer csak vége lett a mesének, illetve nem vége, hanem nem értem...

Kb. 3 hét ismeretség után eljutottunk volna oda, hogy párom eljegyzett volna és már a jövőnket és együtt élésünket terveztük...

Egyszer párom azzal állított be, hogy időt kér, mert neki ez gyors és állítsam meg az érzelmeimet???

De ezt hogyan lehet? Vagy ez csak kifogás, hogy ne neki kelljen kimondani azt, hogy vége?

Azóta nincs annyi csók, nincs annyi érzés kinyílvánítása.

De nekem nehezen megy az érzelmeimet vissza fogni...

Ti ezt megfogalmaznátok, hogy ilyenkor mi játszódhat le benne???

Nagyon szépen köszönöm!!!



2014. jan. 19. 15:47
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen arról van szó, hogy még ALIG ISMERITEK EGYMÁST, nagyon elhamarkodott döntés lenne a hirtelen lángoló érzelmekben összeházasodni stb. A párod csak szeretne biztosra menni. Nyilván szeret téged, akkor nem lenne veled és nem lennének ilyen terveitek, de abszurd, hogy egy hónapja se ismeritek egymást, már feleségül akarod vetetni magad - mert ugyebár most vérig vagy sértve, amiért neki ez túl gyors...
2014. jan. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:

Nem összeházasodásról van szó!

Eljegyezni szeretett volna, amin én is nagyon meglepődtem, de boldogan bele mentem. Több évet is lehet jegyességben élni!

Megkérdeztem, hogy szeret e? Azt kérdi: miért kérdezem? Mondom: eddig egy nap 20 emailt küldtél és óránként 2 x felhívtál. Most meg örülhetek, ha napi 1 sms.

Erre ő azt válaszolta, hogy ne lássak rémeket, mertha egyszer valakit nagyon szeretünk, az nem múlik csak úgy el!

De akkor miért nem mondja? Hogyan tudta ennyire behúzni a féket???

Amikor együtt voltunk egyfolytában csókolóztunk, pár napja meg alíg.

Azt mondja össze kell raknia a gyors lépéseket?!

2014. jan. 19. 16:02
 3/29 anonim ***** válasza:
92%
Szerinted normális három hét után eljegyezni valakit? Mert akkor nagyon nagy gondok vannak a fejedben. A párod szeret téged, de rájött arra, hogy felesleges ennyire rohanni. Ez kb. olyan, mintha holnap már gyereket csinálnátok. Nem kell úgy viselkedni a párkapcsolatban, mint az éretlen 12 évesek, akik nem bírnak ki egymás nélkül öt percet és 0-24 beszélgetnek egymással a neten. Nehogy már napi 20 e-mail legyen a kötelező... Kicsit irreális és indokolatlan igényeid vannak.
2014. jan. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 Je Veux ***** válasza:
100%
Rájött, hogy mégsem szeret annyira.. Legalábbis nem biztos az érzéseiben.
2014. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
Persze, az eljegyzés korai lenne, ezt nem is szabad erőltetni. azt nem tartom amúgy gondnak,ha egy kapcsolat elején már szóba kerül néha a házasság, gyerekek. Már csak olyan szinten,h látja az ember,h hasonlóak az elképzelések a jövőt illetően, nem pedig úgy,h akkor mi most gyorsan lezavarunk mindent. Az viszont nem normális sztem,h kevesebb lett a csók, érzelemkinyilvánítás a részéről. Én megmondanám,h ez nekem furcsa, és ez nem lassítás, inkább távolodás. Megkérdezném,h ennek mi az oka. Az esküvő témát hanyagold ennél a beszélgetésnél.
2014. jan. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem rájött hogy ez csak egy fellángolás volt a részéről, most próbál kihátrálni.


nem kellett volna ennyire beleélni magad a dologba, bár tény hogy ő is tett felelőtlen kijelentéseket.

2014. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

Persze, nem normális három hét után. De nekünk erős érzéseink voltak, ami részemről meg is maradt! (Soha nem éreztem olyant, hogy valaki olyan, mintha a másik felem volna és vele, neki mindent megtennék)...

Én az eddigiekhez képest nézem, hogy ez sokkal kevesebb...de az eddigieket sem én kértem!

Szerinted sem normális, hogy kevesebb lett a csók és a jelentkezései?

Én megkérdeztem, hogy valami baja van velem, mert azt mondja meg!!! Azt mondta nem velem, hanem vele és ne érezzem magamat eldobottnak! Mert ez nem így van!?

2014. jan. 19. 16:16
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

1 honapja ismered

3 hét után eljegyzett

és azon témázol, hogy szeret e téged?

kedvelhet, jol érezheti magát veled, szimpatikus is lehetsz neki, és összhangban is lehettek, lángolás is lehet..stb stb... de hogy szeret- e téged? brrrrrr. hát nem is ismeritek egymást!

2014. jan. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
és egy honap után ö a te párod...
2014. jan. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
A napi 20 email sem normalis...
2014. jan. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!