Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztizik az anyám mert...

Hisztizik az anyám mert vettem egy gitárt magamnak a pénzéből, normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval nem csak úgy vettem, ő mondta hogy ott a pénz, vegyek magamnak valamit karácsonyi ajándékként. (Igen nálunk így megy) Nem mondta mennyit költhetek... most meg emiatt hisztizik, merthogy minek ilyen rohadt drága gitár, egyébként is van már 4 másik, úgy beszél mintha nem maradt volna pénze.

Most én vagyok a hibás?? ő mondta hogy vegyek amit akarok. Nem értem.


2009. dec. 1. 19:57
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Normális,ha egyedül meg tudtad venni,akkor valószínűleg elég nagy vagy ahhoz,hogy fel tudtad volna mérni azt,hogy mi az ami már a pofátlanságot átlépi.Az alapján,ahogy reagált megbuktál.

Ez azért gáz,mert ha jól megy nektek simán beleférnének olyan dolgok,amitől szélesedne a látóköröd,esetleg olyan,amit a társasági életben tudnál majd a későbbiekben alkalmazni,te meg hülyegyerek módjára a sokadik kacatot vetted meg.Én is nagyot csalódtam volna.

2009. dec. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

20:42 nek


ezt a skótokra szokták mondani.

2009. dec. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Tényleg egy elkényeztetett gyerek vagy. Egyetértek anyukáddal, de ez nem csak a te hibád, de te változtathatsz rajta. Ekkor fogsz felnőni (direkt nem kérdezem a korod, teljesen mindegy), ha már magad tudod beosztani a pénzed és érzed költekezéseid súlyát. Én azt ajánlom először a heti zsebpénzedből próbálj élni (rezsit biztosan nem kell fizetned). Bulik, mozi ilyenek. Ne kérj többet, maradjon pénzed vasárnapra. Később legyen havi zsebpénzed és ugyanezt tedd. Ha marad pénzed gyűjtsd, tedd bankba ha olyan összeg.

Gondolj arra, ha most jól is éltek gazdasági válságban, jöhet bármikor olyan esemény ami ebből az anyagi helyzetből kizökkenti a családot. Nem kívánom, de a világ ilyen.

"Jó, ha megtanulsz bánni a pénzzel, mert akkor neked mindig lesz, amikor másoknak nem." Apám mondja ezt nekem és tényleg így van. Minden hónapban kicsit félre teszek.


Coyote 25F

2009. dec. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

milyen gitárt vettél?:D Engem az érdekel

és mennyiért?:P

és milyen a másik 4?:D

2009. dec. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!