Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztizik az anyám mert...

Hisztizik az anyám mert vettem egy gitárt magamnak a pénzéből, normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval nem csak úgy vettem, ő mondta hogy ott a pénz, vegyek magamnak valamit karácsonyi ajándékként. (Igen nálunk így megy) Nem mondta mennyit költhetek... most meg emiatt hisztizik, merthogy minek ilyen rohadt drága gitár, egyébként is van már 4 másik, úgy beszél mintha nem maradt volna pénze.

Most én vagyok a hibás?? ő mondta hogy vegyek amit akarok. Nem értem.


2009. dec. 1. 19:57
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Anyagilag jól állunk, nem hinném hogy ettől fog csődbe menni. Ezért is nem értem.

Épp azt mondta most hogy egy hülye elkényeztetett kölyök vagyok, de szerintem ez is az ő hibája... vagy talán nem?? :D Most egész nap engem szid. De jó.


Drága volt a gitár, nem írom le mennyi. De anyumnál normális hogy ennyiért vásárol ajándékokat másoknak. Szóval akkor én magamnak miért ne?

2009. dec. 1. 20:37
 12/24 anonim ***** válasza:
25%
Zsidók vagytok? Vagy csak simán smucigok? :D
2009. dec. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
84%

Egyszeruen elkenyeztetett hulyegyerek vagy. Persze ettol meg jolerezheted magad. (Az allitasomat visszavonom persze, ha van legalabb 10 kezed, mert 5 gitarhoz annyi kell.) Es mint valaki leirta, attol hogy "anyagilag jol altok" nem fogsz jol gitarozni. Es vehetsz barmenyiert gitart, az ezen nem segit.

Es tenyleg anyad kenyezetetett el, de attol neked el kell kenyezodnod?

2009. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
23%

Ne foglalkozz vele. Majd megemészti. Aki nem játszik hanagszeren az úgy is kidobott pénznek látja majd. Én értelek, az én pasim gitáros szóval tőle tudom, hogy sosem lehet elég gitárod.:D Ő spec ha majd saját házunk lesz körbe akarja a hálószobánk falát rakni gitárokkal...

Persze ehhez nekem is lesz egy-két szavam... -.-

18/L

2009. dec. 1. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%

A gitár egy baró hangszer :P Én imádom bármiylen is legyen :)


Amikor feslzabaulok töle akkor már tök nagy élvezet és néha oylan dolgokat is siekrül kivitelezni rajta amiken magam is meglepődök :D


Mindíg van mit felfedezni rajta :P

2009. dec. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Te döntöd el, mit veszek MAGADNAK, attól függetlenül, hogy mások szerint van-e értelme.
2009. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
57%

Persze hogy anyád ki van akadva és lehet nem is azért mert elköltötted az összes pénzt, hanem mert már van NEM IS CSAK 1 gitárod ezen kívül. Minek neked 30 gitár? Ez a menő? Ha neked a gitárgyűjtés a hobbid teremtsd meg rá a pénzt, mert ez nem olcsó hobbi.


Anyád is szerintem ezért hisztizik, mert azt gondolta ha drágát is de valami olyat veszel aminek értelme is van.


Elkényeztetett hülyegyerek vagy, igazad van anyád a hibás ebben, de ez neked csak jól jön, hisz van mire fognod a hülyeségedet..

2009. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
94%

21:43 vagyok,

és mielőtt nekemjönnének egyesek. nekem is van gitárom, de képzeld elég 1, mert az remek darab és azon játszom. Nem olcsó, de én meg tudom becsülni a dolgaimat.

Kiváncsi vagyok akkor is ilyen nagy lenne-e a szád, ha a saját pénzedet kellene 5 gitárra költened.

Anyád meg majd meggondolja legközelebb, hogy rád bíz-e akár 20 ft-ot is.

2009. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem egy darabig ne várj anyukádtól hasonló nagylelkűséged. Az anyagi helyzetetek nem jelenti azt, hogy az égből pottyan a pénz és nem kell érte tenni semmit.

Remélem, ha majd te dolgozol meg a saját pénzedért, akkor jobban meg fogod becsülni.

Szerintem nem lenne felháborodva, ha nem az 5. gitárt vetted volna magadnak.

Anyukád csak abban hibázott, hogy nem húzott meg egy felső értékhatárt, de legközelebb biztos vagyok benne, hogy sokkal kevesebb pénzt fog rád bízni. Sőt, azt is megkockáztatom, hogy legközelebb be kell érned egy tábla csokival. Meg is érdemelnéd.

Ne haragudj, én is gitároztam, és elég volt 1, öcsém is gitározik, neki 2 van, az egyik akusztikus, a másik elektromos, és nem kell neki több (van egy húr nélküli ukuleléje is, de azt az utcán találta lomtalanításkor, ingyé volt).

Te nagyon elkényeztetett vagy, és jó, hogy tisztában vagy azzal, hogy ez a szülő hibája, de ha te ezzel tisztában vagy, LEHETNE TÖBB ESZED IS, HOGY NEM CSINÁLOD MAGADNAK SZÁNDÉKOSAN A BAJT. Szóval ne gondold, hogy ezzel a kijelentéseddel most olyan nagyon okos vagy.


Szóval mikor akarsz elkezdeni dolgozni? :-)

2009. dec. 2. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is csöppet önző vagy, mert bele se gondoltál mi az a pénz, olyan mintha nem éreznéd a súlyát..:$ bocsánat, hogy ezt mondtam de így van, és ez nem feltétlen a te hibád az öcsém is ilyen, mert minden a feneke alá volt tolva...anyukád pedig elég naiv volt, amikor rád hagyta "vegyél, amit akarsz és költs amennyi tetszik"..szerintem mind2n hibások vagytok..és szeretem a zenét, tudom mit jelent egy jó hangszer, de itt nem azon van a hangsúly, hogy mit vettél, hanem, hogy nem mérted fel mi a pénz..
2009. dec. 2. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!