Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, hogy 11 hónaposan...

Normális, hogy 11 hónaposan hisztizik a baba? Nem rég kezdte el, hogy nagyon hisztis, ha valamit akar. Van, hogy meg is feszül és hátravágja magát. Ez így marad?

Figyelt kérdés
Gondolom próbálgatja mit tud elérni. Nem szoktam rá reagálni, vagy rászólok, hogy ne csinálja, de semmiképpen sem kezdem vígasztalni vagy veszem fel ilyenkor. Ez természettől függ? Ilyen marad?Vagy elmúlik? Csak próbálkozik? Hogy kell ezt kezelni?11 hónapos múlt.
2009. máj. 31. 00:16
 1/4 anonim ***** válasza:
igen, normális.
2009. máj. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a 3,5 hós babám kb 3 hete ezt csinálja.Ha leakarom tenni megfeszíti magát,és mérgeskedik!Eddig,ha nem vettem róla tudomást annyira belelovalta magát a hisztibe,hogy már levegőt is alig vett.Viszont, amikor így elkezdett hisztizni,és elkezdtem neki elmagyarázni hogy miért rakom le,én is meglepődtem,de megértette,és abba hagyta a hisztit.Próbáld meg, hogy amikor hisztizik, fogd meg a kezét,kérd meg hogy figyeljen rád, (ha nem néz rád az nem baj,attól még hallja mit mondasz)és mondd el, hogy most miért nem lehet az amit ő akar.Nálam ez bavállt.Nálunk hugom volt nagyon hisztis,mindig földhöz vágta magát.Nehéz kezelni,de talán ha hamar rájön az ember hogy mivel tudja lenyugtatni,talán elejét tudja venni a későbbi nagyobb hisztiknek.

2009. máj. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szia, mi 15 hosak vagyunk de a babamnak is volt 1 eves kora tajekan hiszti-duh rohamai ami par hetig tartott es nem reagalva ra szepen elhagyta. De most meg az en tunderi kisfiambol egy kotekedo de egyben nebancsvirag lett:) most ez a meno. Ezzel csak azt akartam irni hogy mire kinonek valamit mar masban lelik boldogsagukat:) Edesek es igy fejlodnek hidd el ez nem baj nagyon okos a babad es ez kell a fejlodesehez ha nem csinalna akkor lenne valami baj. Kinovi, turelem! Nevess rajta es ne foglalkozz vele na meg senkivel akinek van gyereke az tudja.

Jo babazast!

2009. máj. 31. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Megnyugodtam. Szerintem is korai még az igazi hisztihez. Ez csak próbálkozás. Reméljük kinövi, mert egyébként egy tündér.
2009. máj. 31. 13:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!