Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hisztizik az anyám mert...

Hisztizik az anyám mert vettem egy gitárt magamnak a pénzéből, normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Szóval nem csak úgy vettem, ő mondta hogy ott a pénz, vegyek magamnak valamit karácsonyi ajándékként. (Igen nálunk így megy) Nem mondta mennyit költhetek... most meg emiatt hisztizik, merthogy minek ilyen rohadt drága gitár, egyébként is van már 4 másik, úgy beszél mintha nem maradt volna pénze.

Most én vagyok a hibás?? ő mondta hogy vegyek amit akarok. Nem értem.


2009. dec. 1. 19:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
76%
Azért az összeget megbeszélhettétek volna.Ebben ő is hibás.
2009. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
85%
azért a családod anyagi helyzetét te is ismered, és annak megfelelően kell(kellett volna) költekezned. nem tudom mennyire számít ez nagy ajándéknak nálatok. de az is igaz hogy anyukád megmondhatta volna hogy milyen érték körül vegyél valamit.
2009. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
83%
Anyukád ha keretet szab akkor most ordíthatna, de szabadjára engedett így most .... A te oldaladról meg kérdezni kellett volna, hogy mennyit költhetsz. Az anyudon van a nagyobb felelősség!
2009. dec. 1. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
83%
Lehet, hogy te ennek örültél volna nagyon, de mivel már van 4 gitárod, anyud biztos úgy gondolja, hogy hülyeségre kidobtál az ablakon X összeget. Ezt le kell ülni vele, és megbeszélni, hogy erre miért is volt szükséged, illetve hogy minek is neked 5 gitár.
2009. dec. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim válasza:
100%

Pusztán kiváncsiságból:

Mennyibe került?

2009. dec. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
90%
Azért több tiszteletet érdemelne anyukád. Hiszti benned van, mert éretlen vagy és önző. A gitár áráért nem keveset kellett dolgoznia anyukádnak, amibe te egyszersem gondoltál bele, csak természetes 4 gitár, most jah kell egy szuperebb. Azért adta oda a pénzt te satu, mert valószinü nehezen tudna kedvedrevalót találni. Valószinü feltételezte, hogy majd valami igazán hasznosra költöd. Akár ruha, vagy bármi más. Nem sokmindennek örülhetsz te. Nem ártana, ha kicsit kinyitnád a szemed a világra, mert, ha saját lábadon kell majd megállnod, neked sokmindenről le kell majd mondanod.
2009. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Elégtelen volt a kommunikáció! Anyukád - érzésem szerint - le akart rázni az ajándékozást illetően, de nem jól sült el a dolog. Ebben ő is hibás. Te pedig abban hibáztál, hogy gondolkodásn nélkül szórtad a pénzt. De tényleg: minek neked az ötödik gitár? Ha majd egyszer a saját pénzedből kell megveni, akkor is ötöt halmozol fel? Az ilyen - hogy kérdésedre válaszoljak - egyáltalán nem normális dolog!
2009. dec. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
biztos,hogy megvan az oka rá.nem írom le amit az előttem válaszolók írtak.egyet értek velük!
2009. dec. 1. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
70%

AZ attól is függ hogy jól gitározol e és hogy mennyibe került az a gitár..


Aki tök béna annak felesleges egy 200 ezres gitárt venni bénázni a 6 ezer forintoson is lehet :P


Én azt csinálom, de tökre élvezem :D

2009. dec. 1. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
58%
"Nem mondta mennyit költhetek..." nah itt követte el a hibát édesanyád!Ha meghúz egy felső összeghatárt és azt túlléped jogos a felháborodása, de igy nem!
2009. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!