Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves kislányom úgy hisztizik...

1 éves kislányom úgy hisztizik, hogy leül a földre, és veri a fejét a szőnyegbe. Normális ez? A Tiétek is csinálja?

Figyelt kérdés
Érdekes,hogy csak a szőnyegen,a járólapon nem csinálja.Iszonyatosan akaratos,hisztis.Mit lehetne vele kezdeni?Tapasztalat?
2011. febr. 22. 16:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is csinálta a fiam sőt van hogy még most is előjön neki pedig 15 hós.Nekem akárhova beleverdeste a fejét.Egész egyszerűen nem vettem róla tudomást vagy eltereltem a figyelmét!!
2011. febr. 22. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Valami hasonlót csinál az én kislányom is, de nálunk nincs szőnyeg, csak parketta. Földhöz veri magát, rángatózik-rugdalózik, vagy a pelenkázón a falnak rúgja magát. Én ráhagyom, hogy kihisztizze magát, nem babusgatom, nem kiabálok, elmondom neki, hogy ha befejezte a műsort, akkor foglalkozom vele. Vagy berakom a kiságyba, hogy higgadjon, kb. 10 perc múlva kiveszem. Ha nem veszek róla tudomást, az használ. Amúgy 14 hónapos, kb. 10 hónapos kora óta csinálja, de azt mondják, még csak most jön a java...
2011. febr. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is csinálja. Olyankor nagyon nehéz, de ott hagyom pár percre. Hagyom, hogy egy kicsit kitombolja magát. Ha időm engedi, akkor én a Life Network-ön szoktam nézni a szuper dadust:). 11-kor van az ismétlés. Én már egy két dolgot kezdek alkalmazni nála és valóban működik, csak kitartónak kell lenni!
2011. febr. 23. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!