Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógorom nem örül annak, hogy...

Sógorom nem örül annak, hogy terhes vagyok. Mi köze hozzá?

Figyelt kérdés

Apósommal és sógorommal lakunk együtt, kilenc hetes terhes vagyok, aminek sógorom nem örül. Folyton megjegyzéseket tesz a babával kapcsolatban.

Ő lassan 37 éves, iszik, nem dolgozik. Az ilyen ember miért lát meg mást, ahelyett, hogy magával foglalkozna?


2013. dec. 23. 21:10
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
88%
Es mit csinaltok majd, ha megtudja es kitesz titeket? Nyilvan nem elhettek ott hosszu tavon.
2013. dec. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
5%
Miért ne élhetnének?
2013. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
97%
Van köze hozzá, mivel vele egy fedél alatt fog ordítani a gyereked. Neked mondjuk ugyanúgy nincs közöd ahhoz a házhoz, mint neki.
2013. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
96%

Szóval a pasid, az apja és a pasid testvére nem beszéltek sokáig, mert fasírtban voltak, de amint kibékültek ti már oda is cuccoltatok hozzájuk!

Ráadásul úgy 7 hónap múlva lesz még egy plusz fő...

Én sem örülnék, hogy a pereputtyostul a nyakamra költöznek!

2013. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
60%

Jelentettem a kérdést, hiszen nyilvánvalóan kamu....

Ha tévednék: ....inkább nem írok véleményT.. .

2013. dec. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
93%

Most nem azért, de ennek ki örülne?

Bizonytalanságban éltek így is, ki tudja mikor kell összeszednetek a cuccotokat, Te meg most akarod a babát?

Normális vagy?

2013. dec. 23. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
21%

Érthető, hogy nem örül neki, nem minden ember van oda a gyerekért. A te szempontod is érthető, de a kettő együtt olyannyira szögesen eltérő, hogy valószínűtlen, hogy dűlőre tudtok jutni.


Szerintem igyekezz elköltözni. Mielőtt a sógor részegen összever és kipüföli belőled a gyereket (ez a legnagyobb jóindulattal és a legkomolyabban mondom, mert ez a típus képes ilyenre. Az önzése elképesztő méreteket tud ölteni. Láttam már ilyet, sajnos.).


Boldog karácsonyt! :)

2013. dec. 24. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
11%

Kit érdekel hogy minek örül a sógorod vagy minek nem?!Neki csináltátok,ő tartja el?!Ha nem akkor meg mit foglalkozol vele?

Hagyd el a füled mögött azt kész

2013. dec. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!