Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógorom nem örül annak, hogy...

Sógorom nem örül annak, hogy terhes vagyok. Mi köze hozzá?

Figyelt kérdés

Apósommal és sógorommal lakunk együtt, kilenc hetes terhes vagyok, aminek sógorom nem örül. Folyton megjegyzéseket tesz a babával kapcsolatban.

Ő lassan 37 éves, iszik, nem dolgozik. Az ilyen ember miért lát meg mást, ahelyett, hogy magával foglalkozna?


2013. dec. 23. 21:10
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
100%

Dehogynem hisz itt is mondod,hogy előszór ne igyon meg dolgozón akkor mégis beleszólsz.


Senki sem akar gyereksírásra kell ha nem az ő gyereke.

2013. dec. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Nem az ő házuk, de nem is a tiéd. Te is csak "lakod". Legalább neki rokona.

De én alapból nem értem, hogyha saját lakásban nem is, de egy alkoholista mellett hogy lehet gyereket vállalni.

Persze nem pampogok, mert aztán engem is leosztasz,hogy értsem már meg vagy hogy mi közöm van hozzá?

- Ki tudja? Egy újabb fordulat után kiderül, hogy miattad iszik.

2013. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
100%

Pont annyi koze van hozza, mint neked ahhoz hogy mennyit iszik es dolgozik.


Ha zavar hogy nem orul vagy nem dolgozik, el lehet koltozni.

2013. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Ahoz a házhoz semmi közük, csak szánalomból lakhatnak ott! Bármikor kitehetik őket, főleg, ha megtudják, hogy a párom is ott lakik.
2013. dec. 23. 21:25
 15/38 anonim ***** válasza:
100%
Meg még ugyebár te is terhesen, Minek költöztél oda ilyen körülmények közé?? Ide vállalsz gyereket, ahonnan bármikor elpaterolhatnak? Gratulálok!
2013. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha együtt laktok, akkor azért eléggé van hozzá köze. :)
2013. dec. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Es te miert lakhatsz ott? Mennyi lakbert, rezsit fizetsz?
2013. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%
ugye tudod, hogy téged is bármikor kitehetnek?
2013. dec. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha bármikor kirakhatnak titeket, akkor először nem lakásról kellett volna gondoskodni és utána jöhetett volna a baba?

Szerintem sógorod azért aggódik, mert ha megtudják, hogy már ennyi ember lakik ott, és még oda is fogsz szülni, akkor valószínűleg őket is kirakják.

2013. dec. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
A ház tulajdonosai a beteg anyósom miatt nem tették ki őket, mivel anyósom meghalt így aposóm azt hiszi, hogy megint nem lesznek kirakva mivel én terhesen ott lakom.
2013. dec. 23. 21:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!