Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nagyon elszomorodtam. Ti...

Most nagyon elszomorodtam. Ti mit tudnátok nekem javasolni?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok, 12 éves koromban elváltak a szüleim, én Tolna megyében születtem és ott is nőttem fel és anyu minél távolabb szeretett volna lenni apától és elköltözött Békés megyébe, nekünk ott vannak rokonaink is és ott találta meg magának az igazit, és én akkor anyát választottam így vele mentem. De nekem ott nem tetszett annyira...nekem ott senkim nem volt csak anyu...és még barátokat sem találtam csak olyanokat akik a hátad mögött kibeszéltek meg olyanok voltak, mint az időjárás és amikor 8. osztályos lettem akkor ugye továbbtanulás volt...és megmondtam anyunak, hogy visszaszeretnék menni apuhoz, mert nekem itt vannak a nagyszüleim, a szüleim testvérei akiket mellesleg imádok..:) unokatestvérek..és a barátok...és úgy éreztem nekem itt a helyem és visszajöttem...anyunak persze nem tetszett meg szomorú is volt értem sokáig, de ez már a múlt...az a helyzet, hogy viszont apunak van egy élettársa.....eleinte nagyon normális volt meg ilyen nyalizós volt és olyanok voltunk, mint a barátnők...de aztán teherbe esett...és azóta egy hárpiává vált...:// aput teljesen elfordította mellőlem...apunak a szülei is azaz az én nagyszüleim is nagyon megharagudtak apura, mert ő tőlük is nagyon elfordult és ez nekik sem tetszik...ez a nő teljesen uralkodik apu felett és amióta van neki ez a gyerek meg ez a nő azóta egy 180 fokos fordulatot vett és ez nem jó...ez a nő a kislányba telljesen bele van bolondulva....semmit nem csinál itthon semmi takarítás...délig alszanak és utána a kislányt tömi chipsel meg csokikkal meg baby étellel (és már 1 éves elmúlott) és nagyon felelőtlen egy nő...engem rendesen utál...ha elmegy itthonról a villanyokat meg a tv-t úgy hagyja...na meg azt hiszi, hogy ő olyan jó anya...azt egy nagy nulla...az 1 éves gyereket el vitte Pestre és be vitte a női wc-be és ott pelenkázta át a kislányt...ja igen..csak az Pest és az ilyen helyeken rengeteg a baci..és az ő immunrendszere meg nem olyan...de mind 1 nem ez a lényeg...csak ő azt hiszi magáról h ő a jó anya, meg ő az urinő, meg a királykisasszony...és ez nekem nem kóser...most igazából én azért lettem ideges, mert ma visszahallottam, hogy ő leszólta anyut, hogy ő mi az, hogy eldobott engem és, hogy ő soha nem dobná el a gyerekét...de anyu engem nem dobott el...én akartam visszajönni, mert úgy éreztem nekem itt a helyem...és anyu az sokkal, de sokkal jobb anya volt, mint ő..és még szebb is...és anyu az a higéniára nagyon figyelt..és sokkal szebb is anyu, mint ő...ugyh nem tudom mit kellett pofázzon...ja és én teljesen önállóan vagyok...külön mosószerem és öblítőm van...a hűtőben mindenkinek külön polca van...és még sorolhatnám...és mindig mindenért engem gyanusít...a lényeg, hogy ez így nekem nem jó és mit tudnátok nekem javasolni? :/ az értelmes válaszokat nagyon köszönöm, de aki csak beszólni tud az ink ne írjon semmit...15/L

2013. dec. 22. 18:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Na a 19-est szépen le pontoztátok :D Amúgy az uccsó kommentelőnek: Ennek a nőnek nincsenek barátnői, mert terhessége után akkora hárpia lett, hogy mindenki eltávolodott tőle...ugyh csak ennyi....a másik meg, hogy nem miattam áll itthon a bál...amúgy meg nekem már m1 is...én ma elmegyek anyukámhoz és ennyi :D a folytatás meg nem tudom, hogy lesz amúgy meg üzibe kaptam egy nagyon hosszú leírást tele jó tanácsokkal..:) azokat a tanácsokat megfogadom...és talán jobb lesz...de kedves 19-es és 20-as nem engem kell beállítani a szörnyetegnek, mert ez még nulla amiket itt leírtam..érdekes a környezetemben mindenki nekem ad igazat...apunak a saját anyja utálja ezt a nőt és ő igazságos nő, ő nem utál meg csak úgy valakit...:D de már mind 1 is...én is lenyugodtam azt kész...
2013. dec. 23. 04:51
 22/24 A kérdező kommentje:
Ja és még valami..:) ez a nő még azt se tudja, hogy mi az a gyakorikérdések oldal :DD és attól még, hogy kaptam 1-2 negatív kommentet az nem azt jelenti, hogy apu nője és a bnői voltak olyan GYEREKESEK és éretlenek, hogy ide írtak volna..:) azért ne felejtsük el, hogy ez a nő 32 éves felnőtt nő...én meg 15 vagyok...és az se m1, hogy miket tesz itthon..;) és ahogy írtam..én még a dolgok felét sem írtam le...de igen az én helyzetemet csak az tudja megérteni aki a helyemben van :DD az a nem m1 hogy apu akarta azt h ide visszajöjjek...ő akarta és kész..innentől kezdve nem is kell vitázni, mert nála vagyok elhelyezve és nem vagyok nagykorú szval ide tartozom, nem nekem kell elmennem, mert rühellem ezt a nőt..és csak ezért...:DD pff
2013. dec. 23. 05:01
 23/24 anonim ***** válasza:
Akkor se tetszik a stílusod!Ennyi!Legyen Szép Karácsonyod!
2013. dec. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Viszont!
2013. dec. 23. 10:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!