Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most nagyon elszomorodtam. Ti...

Most nagyon elszomorodtam. Ti mit tudnátok nekem javasolni?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok, 12 éves koromban elváltak a szüleim, én Tolna megyében születtem és ott is nőttem fel és anyu minél távolabb szeretett volna lenni apától és elköltözött Békés megyébe, nekünk ott vannak rokonaink is és ott találta meg magának az igazit, és én akkor anyát választottam így vele mentem. De nekem ott nem tetszett annyira...nekem ott senkim nem volt csak anyu...és még barátokat sem találtam csak olyanokat akik a hátad mögött kibeszéltek meg olyanok voltak, mint az időjárás és amikor 8. osztályos lettem akkor ugye továbbtanulás volt...és megmondtam anyunak, hogy visszaszeretnék menni apuhoz, mert nekem itt vannak a nagyszüleim, a szüleim testvérei akiket mellesleg imádok..:) unokatestvérek..és a barátok...és úgy éreztem nekem itt a helyem és visszajöttem...anyunak persze nem tetszett meg szomorú is volt értem sokáig, de ez már a múlt...az a helyzet, hogy viszont apunak van egy élettársa.....eleinte nagyon normális volt meg ilyen nyalizós volt és olyanok voltunk, mint a barátnők...de aztán teherbe esett...és azóta egy hárpiává vált...:// aput teljesen elfordította mellőlem...apunak a szülei is azaz az én nagyszüleim is nagyon megharagudtak apura, mert ő tőlük is nagyon elfordult és ez nekik sem tetszik...ez a nő teljesen uralkodik apu felett és amióta van neki ez a gyerek meg ez a nő azóta egy 180 fokos fordulatot vett és ez nem jó...ez a nő a kislányba telljesen bele van bolondulva....semmit nem csinál itthon semmi takarítás...délig alszanak és utána a kislányt tömi chipsel meg csokikkal meg baby étellel (és már 1 éves elmúlott) és nagyon felelőtlen egy nő...engem rendesen utál...ha elmegy itthonról a villanyokat meg a tv-t úgy hagyja...na meg azt hiszi, hogy ő olyan jó anya...azt egy nagy nulla...az 1 éves gyereket el vitte Pestre és be vitte a női wc-be és ott pelenkázta át a kislányt...ja igen..csak az Pest és az ilyen helyeken rengeteg a baci..és az ő immunrendszere meg nem olyan...de mind 1 nem ez a lényeg...csak ő azt hiszi magáról h ő a jó anya, meg ő az urinő, meg a királykisasszony...és ez nekem nem kóser...most igazából én azért lettem ideges, mert ma visszahallottam, hogy ő leszólta anyut, hogy ő mi az, hogy eldobott engem és, hogy ő soha nem dobná el a gyerekét...de anyu engem nem dobott el...én akartam visszajönni, mert úgy éreztem nekem itt a helyem...és anyu az sokkal, de sokkal jobb anya volt, mint ő..és még szebb is...és anyu az a higéniára nagyon figyelt..és sokkal szebb is anyu, mint ő...ugyh nem tudom mit kellett pofázzon...ja és én teljesen önállóan vagyok...külön mosószerem és öblítőm van...a hűtőben mindenkinek külön polca van...és még sorolhatnám...és mindig mindenért engem gyanusít...a lényeg, hogy ez így nekem nem jó és mit tudnátok nekem javasolni? :/ az értelmes válaszokat nagyon köszönöm, de aki csak beszólni tud az ink ne írjon semmit...15/L

2013. dec. 22. 18:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
az uccsó kommentelőnek aki azt mondta h illeszkedjek hozzájuk! : 1.Apu akarta, hogy vissza jöjjek...2. az a nő nagyon jól tudta, hogy van apunak egy gyereke...és akkor vagyok itt amikor én akarok...3.Minden nap veszekednek..nincsenek jól meg egymás mellett és nem adok 2 évet és ez a nő elfog innen menni :) de holnap elmegyek anyához...és ha visszajövök elköltözök...ahogy te mondtad..eszemben sincs zavarni őket ;))
2013. dec. 22. 19:02
 12/24 anonim ***** válasza:
18%

Már az a kijelentésed is kissé vérlázító, hogy neked JOGOD van ott lenni. Szóval az egész helyzethez úgy vélem, jó sokat hozzáteszel a magad hozzáállásával. Hagyd békén édesapádat élni a saját életét. Ne te döntsd el, neki mi a jó, mi nem.

Amúgy egyfolytában csak arról írsz, NEKED ott vannak a barátok, NEKED ott vannak az iskolatársaid, NEKED most még egy új kapcsolat is megjelent.

Miért van olyan érzésem, maradnál, de csak az édesapáddal, egyedül. Azt NŐT meg kizárnád az életetekből?

2013. dec. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ha igy lesz, hogy végül elköltözöl, probáld meg szépen, normálisan, tisztelettel a tudtukra adni, nem kell, hogy haraggal, sértödésekkel váljatok el (gondolok itt a "mostohára")
2013. dec. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Hát igen...mert ő nem fog ittmaradni úgysem...amúgy meg...amikor volt a kislánynak a szülinapja akkor elvitte a szüleihez...és az ő családjából mindenki ott volt a szülinapon és apu családjából SENKISEM volt ott...és nem vettünk a kicsinek ajándékot...és volt pofája azt mondani, hogy utána is vehettek volna...na most ez olyan dolog, hogy meghívok valakit ebédre, de azt mondom neki, hogy hozzál magaddal kaját :D amúgy meg mért zavarnám azt a nőt? fél 7 kor elmegyek itthonról..elmegyek suliba és délután érek haza...valamikor 5-6 fele, mert a barátommal vagyok..valamikor 3-kor...de az előtt sose...és bemegyek a szobámba és tanulok és zenét hallgatok...amúgy meg nem nevel ő engem..én teljesen önálló vagyok..és apu ad pénzt meg ő vesz mindent ez a nő még a Rezsibe se száll bele meg semmibe szval nem értem ezt az egészet :D de nem bajj 3 év és nagykorú vagyok..lesz egy érettségim..meg anygol nyelvvizsgát szeretnék még és önálló életet fogok kezdeni külön...amúgy meg 2 évet nem adok neki és elfog innen menni :D mert minden nap a ház az ő veszekedésüktől zeng..
2013. dec. 22. 19:12
 15/24 A kérdező kommentje:
a másik fele, meg hogy azért van jogom itt lenni, mert apunál van a felügyeleti jog és nem vagyok nagykorú :))
2013. dec. 22. 19:25
 16/24 anonim ***** válasza:
Esetleg nagyszülők? :)
2013. dec. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
16%

Randa kis bestia vagy kedvesem. Az első mondatoddal kifejezted az egész hozzáállásodat az édesapád párja ellen. Nehéz megemészteni, ugye, hogy nem csak te vagy az apukádnak?

Hogy az édesapád és az élettársa milyen módon oldják meg a napi dolgaikat, ahhoz semmi közöd. A kislány meg, akibe "az a nő teljesen bele van bolondulva", bármily hihetetlen is, a te féltestvéred. Ha egyszer netán anya leszel, te is belebolondulsz a gyerekedbe. csak ez tőled még igen távoli világ. Egy önző, kisajátító tinédzser vagy.

2013. dec. 22. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok önző, és kilyasátító sem :)
2013. dec. 22. 20:28
 19/24 anonim ***** válasza:
0%

Te egy tipikus elkényeztetett kis fruska vagy aki azt hiszi neki nem lehet nemet mondani.El kell,hogy keserítselek,de nagyon sok problémád lesz az Életed során az ilyen hozzáállással amilyen a tied.

Persze csak TE lehetsz tökéletes ugye?Arra még nem gondoltál,hogy miattad áll a bál otthon mert ilyen a stílusod mint itt is?Lehet apukád téged un meg nem a mostohádat.És akkor mi lesz ha elmegy a mostohád és a kislány(féltesó)megy apádhoz?Őt is majd ilyen jelzőkkel illeted mint az anyját?Neki is ám olyan JOGA lesz ott lennie mint most Neked,ezt azért ne felejtsd el.

2013. dec. 23. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Nocsak, tán nem megjelent apud nője meg a barátnői és most itt oltanak :DDD

És most pontozzatok le :DD.

2013. dec. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!