Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok. Mit tegyek?

Nagy bajban vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy hosszú leszek, de rövidebben nem tudom leírni.

Szóval az a helyzet, hogy régebben volt egy férfi, akibe nagyon szerelmes voltam. Együtt voltunk egy ideig, aztán szakítottunk. Pár napra rá megkeresett, és felvetette az ötletet, hogy lefeküdhetnénk egymással úgymond "legutolsó szex" címen. Belementem, mert még akkoris nagyon szerettem, aztán végleg megszakadt a kapcsolat szerelmi szinten, viszont barátok maradtunk. Én viszont még a barátságunk alatt is nagyon szerelmes voltam belé, ezért próbáltam elterelni a figyelmem felőle, ismerkedni kezdtem, nem is telt bele sok idő, megismertem életem új nagy szerelmét. (Illetve előtte már ismertem őt egy kisebb baráti körből, de csak most lettem belé szerelmes.) Ez nagyon jellemző rám. Szóval, megismertem a nagy szerelmet, akinél tényleg azt éreztem, hogy vele le tudnám élni az egész életem. Ő is így gondolta, alig ismertük egymást pár hete, össze is házasodtunk, hihetetlenül boldogok voltunk (most is azok vagyunk), teljesen el voltunk kábulva a rózsaszín ködtől, született is két ikerlányunk. A gondok csak akkor kezdődtek, amikor a gyerekek el kezdtek cseperedni. Most négy és fél évesek, és talán most látszanak olyan... "furcsának".. nem is ez a jó szó.

Tehát, a lényeg az, hogy egyáltalán nem hasonlítanak az apjukra. Mint említettem, az ex-párommal jóban voltunk, még mindig barátok vagyunk, bár már kevesebbet beszélünk, de amikor meg tudta, hogy gyerekünk született, egyszer-kétszer elött, hogy megnézze őket. A férjem egyszer nevetve megemlítette, mennyire hasonlítanak rá. Akkor egy kicsit idegeskedni kezdtem, mert tényleg rengeteg vonásban hasonlítanak rá, nemcsak külsőben, belsőben is. És, ha észszerűen végig gondolom, nagy rá az esély, hogy a volt barátomtól vannak a gyerekek.

Kérlek, ne szidjatok le, nagyon jól tudom, felelőtlen voltam, de most nagyon nagy dilemmában vagyok. Nem merek apasági tesztet csinálni, mert akkor valamelyik személyt, vagy a volt, vagy a mostani páromat bele kell vonnom. Kérlek, adjatok tanácsot, nagyon szeretem a férjemet, de szerintem nem igazán örülne a ténynek, hogy azok a gyermekek, akiket magáénak tud a születésük óta nem is az övéi... szerintem ennek senki sem örülne. Vagy egyszerűen hunyjak szemet felette, lehet, hogy csak túl reagálom?

Egyébként én most 25 éves vagyok, a párom 26, a volt párom pedig 24.

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!


2009. nov. 25. 19:52
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
91%

Ha jot akarsz magadnak, meg mindenkinek, akkor tartsd meg magadban OROKRE ezt a titkot!!! Legeloszor is magadnak kell hogy jot akarjal, de nem art megovni a ferjedet, a nagyszuloket mindket reszrol, a volt baratodat, es a gyerekeket is a keverestol.

Hidd el, hogy millio olyan gyerek el a vilagon, akit nem az igazi apja nevel! Pedig azt hiszi a ferfi, hogy ove a gyerek! Tudod, azert szoktak megkerdezni mindig ha adatokat tolt ki valaki egy adatlapon, hogy anyja neve???:))) Na szoval, erted, az anya a biztos.

Elhiszem, hogy ez teged nem boldogit, viszont oszinten azt ajanlom neked, hogy soha de soha senkinek egy szot se szoljal errol, amit ide leirtal! Ha megbirod tartani ezt a titkot, akkor szeressetek egymast, es legyetek boldogok orokre!

A volt pasassal pedig azonnal szakitsd meg a kapcsolatot, semmi keresnivaloja nincs nalatok. Es amikor megy hozzatok, neked csak mindig eszedbe jut a "problema".

Remelem tudsz titkot tartani, magadnak, magadban.

Mert ha egyetlen egyszer csak valakinek is elmondod, akirol ugyan azt hiszed, hogy bizalmasod, de megsem 100%-ig az, mar ki is derul a dolog. Az az egy valaki tovabb fogja adni masnak is.

Ne keverjel, orulj amitek van!

2009. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
91%

Bárkivel előfordulhat!

Nagyon ismerős vagy te nekem, nem én voltam az exbarátod? Így kitálalni ország-világ előtt...

2009. nov. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

Csináltassatok apaságit a gyerekek és az ex DNS-eiből.Ebből egyértelműen kizárhatják vagy valószínűsíthetik,hogy lehet-e Ő az apjuk.Ha igen,akkor nagy feladat előtt állsz,mert kötelességed őszintének lenni mind a gyereke mind az apjuk mind a férjed és magad miatt is,ha nem Ő az apuka akkor pedig megnyugodhatsz.Kétségek között nem lehet élni,és jogai vannak mindenkinek,de főleg a gyerekeidnek.

A többi részéhez no comment,de annyi mégis,hogy azért azt csak tudod mennyi idő telt el a 2 pasival a 2 szex között.

2009. nov. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim válasza:

Nem telt el pár hét se aközött, hogy az exeddel és a férjeddel védekezés nélkül lefeküdtetek? Hetekre visszaszámlálva biztos, hogy lehetséges az, hogy nem is a férjed a gyerekek apja? Ezt gondold át mégegyszer.

Persze szerintem könnyű azt mondani, hogy ne is törődj vele és élj boldogan, de ez a dolog soha nem fogja nyugodni hagyni a lelkiismereted, a lelkedet. Próbálj meg minden lehetésges eszközzel azon lenni, hogy ez kiderüljön a 2 pasi tudta nélkül. Egyébként én se értem...miért járkál át hozzátok az ex?

2009. nov. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim válasza:
Ja, mégvalami. Egyáltalán nem biztos, hogy a gyerek az apa, vagy anya vércsoportját örökli! Örökölheti a nagyszülőét is! Erre én vagyok a példa! Apa, anya A pozitív, vagy valamilyen A vagy B vércsoportú, de én 0 negatívos vagyok. A nagypapám 0 negatív. És nekem tuti ő az anyu meg az apu :)) le se tagadhatnám :))
2009. nov. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Eléggé vegyes válaszokat kaptam, egyelőre még félre kell tennem az egész ügyet.

ma 16:22

Az ötlet nem rossz, hogy visszaszámoljam, de ez nagyon régen történt. Az ember lánya húsz évesen túl sokat szexel ahhoz, hogy naptárba írogathassa. :) Tippelni sem tudok, de szerintem egy hétnél több nemigen telt el... de tényleg nem tudom biztosra.

Azt, hogy miért "járkál" át, azt pedig már elmondtam: nem volt sokszor, és azért, mert barátok vagyunk. Nagyon rendes ember, évek óta ismerem, az, hogy szerelmes lettem belé és jártunk is, részemről egyáltalán nem meglepő, régen ez jellemző volt rám.


Valamit mindenképp kitalálok ez ügyben, csak össze kell szednem magam. Mindenkinek köszönöm a válaszokat, sokat segítettek.

2009. nov. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nem erről a felhasználóról akartam írni, sajnálom, mindegy. A kérdező voltam. :)
2009. nov. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
51%

Amit írok, azzal nem foglak megnyugtatni.

A szex, a magánügyed, de ha következménye van, akkor a gyerekek érdeke mindent felülír.Képviseled te egyáltalán a gyerekeid érdekét? A gyerekeid legalapvetőbb joga, tudják honnan származnak.Egyenlőre te mindenkit félrevezetsz. Az exet, a mostani férjed, és főleg a gyerekeid.

Az isten óvjon attól, hogy a gyerekeid úgy járjanak mint én.11 évesen tudtam meg, nem az a apám, akinek a nevét viselem. Egy világ omlott össze bennem. Soha nem bocsájtottam meg az anyámnak, hogy a számomra legfontosabb dologban nem mondta meg az igazat, kitől származom.Mikor megtudtam, már késő volt magyarázkodni. Arra lett volna egy évtized, de ezalatt mindig félre voltam informálva. Olyan iszonyú megrázkódtatás volt megtudni, hogy az anyám hazudott, félrevezetett.A legelső alkalommal különváltam. Utána soha nem találkoztam az anyámmal, aki így is halt meg.

Tönkretette a saját életét is, meg az enyémet is.

2009. nov. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy semelyik gyermekednek nem lesz szüksége műtétre, vagy donorra, amikor is kiderülhet a dolog. Kár lenne ha ők vezekelnének a te hibádért, ráadásul az ilyen mindig kiderül. Elég lazán veszed a dolgot, pedig anno kellett volna tartani magadat vmire, és nem egyik pasitól a másikig.
2009. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Az élet elintézi
2009. nov. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!