Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajban vagyok. Mit tegyek?

Nagy bajban vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy hosszú leszek, de rövidebben nem tudom leírni.

Szóval az a helyzet, hogy régebben volt egy férfi, akibe nagyon szerelmes voltam. Együtt voltunk egy ideig, aztán szakítottunk. Pár napra rá megkeresett, és felvetette az ötletet, hogy lefeküdhetnénk egymással úgymond "legutolsó szex" címen. Belementem, mert még akkoris nagyon szerettem, aztán végleg megszakadt a kapcsolat szerelmi szinten, viszont barátok maradtunk. Én viszont még a barátságunk alatt is nagyon szerelmes voltam belé, ezért próbáltam elterelni a figyelmem felőle, ismerkedni kezdtem, nem is telt bele sok idő, megismertem életem új nagy szerelmét. (Illetve előtte már ismertem őt egy kisebb baráti körből, de csak most lettem belé szerelmes.) Ez nagyon jellemző rám. Szóval, megismertem a nagy szerelmet, akinél tényleg azt éreztem, hogy vele le tudnám élni az egész életem. Ő is így gondolta, alig ismertük egymást pár hete, össze is házasodtunk, hihetetlenül boldogok voltunk (most is azok vagyunk), teljesen el voltunk kábulva a rózsaszín ködtől, született is két ikerlányunk. A gondok csak akkor kezdődtek, amikor a gyerekek el kezdtek cseperedni. Most négy és fél évesek, és talán most látszanak olyan... "furcsának".. nem is ez a jó szó.

Tehát, a lényeg az, hogy egyáltalán nem hasonlítanak az apjukra. Mint említettem, az ex-párommal jóban voltunk, még mindig barátok vagyunk, bár már kevesebbet beszélünk, de amikor meg tudta, hogy gyerekünk született, egyszer-kétszer elött, hogy megnézze őket. A férjem egyszer nevetve megemlítette, mennyire hasonlítanak rá. Akkor egy kicsit idegeskedni kezdtem, mert tényleg rengeteg vonásban hasonlítanak rá, nemcsak külsőben, belsőben is. És, ha észszerűen végig gondolom, nagy rá az esély, hogy a volt barátomtól vannak a gyerekek.

Kérlek, ne szidjatok le, nagyon jól tudom, felelőtlen voltam, de most nagyon nagy dilemmában vagyok. Nem merek apasági tesztet csinálni, mert akkor valamelyik személyt, vagy a volt, vagy a mostani páromat bele kell vonnom. Kérlek, adjatok tanácsot, nagyon szeretem a férjemet, de szerintem nem igazán örülne a ténynek, hogy azok a gyermekek, akiket magáénak tud a születésük óta nem is az övéi... szerintem ennek senki sem örülne. Vagy egyszerűen hunyjak szemet felette, lehet, hogy csak túl reagálom?

Egyébként én most 25 éves vagyok, a párom 26, a volt párom pedig 24.

Előre is köszönöm a segítőkész válaszokat!


2009. nov. 25. 19:52
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
90%
Hát nem egyszerű a helyzet. Ha a férjed nem mondja hogy komoly aggályai vannak hogy nem ő az apuka akkor ne piszkáld fel ezt a helyzetet. Hagyd az apaságit.
2009. nov. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
77%
Mi a gond?Miert kene a szart felkavarni??A ferjed imadja a gyerekeit es ez a lenyeg.Nyugodj le es maradj csendben.Nezd kivulallokent,te is ezt tanacsolnad.Ha kiborulna a bili a gyerekek sinylenek meg elsosorban.A te hibadert ok fizessenek??Legyel jo anya es jo feleseg!!!
2009. nov. 25. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
74%
Ha idáig nem tudta,most biztosan olvassa valaki,aki elmondja neki.Neked már csak a magyarázkodás marad.Kilenc hónap alatt pasi,pasi,házasság,gyerek,nekem kissé gyors.
2009. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%

Próbáld meg megtudni a vércsoportokat. Én pontosan nem tudom, hogy van ez, de nagy valószínűséggel pár dolog abból kizárható. A gyerekekét szerintem nem gond megtudni, a párodtól meg egyszer valami kapcsán (mondjuk felhívás véradásra... te, neked milyen is a vércsoportod? Adtál már vért? stb..) megkérdezed.

Az igazi viszont az lenne, ha tényleg nem bolygatnátok a dolgot. Egy gyereknek igazából az az apja, aki felneveli őt (őket). Aki minden este betakargatja, megpuszilja, szeretgeti, reggelit készít, fürdet, vagy bármi, ami minden nap van és szeretettel csinálja.

2009. nov. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
76%

nekem túl valószerűtlen ez a sztori. pár hét után összeházasodni??? hmmm.... kamuszagot érzek a levegőben.

egyébként ha meg igaz, akkor így jártál. örülj, h egészségesek a gyerekek, és hagyd békén a férjed az agymenésieddel...

2009. nov. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
82%

nem érteni...


1. Miért ment el az exed megnézni a gyerekeidet?

2. A férjed meg jót viccelődik azon, hogy "mennyire hasonlítanak ..." (mmint az exedre)???? Ha én férj lennék, a kefét rágnám, hogy lehet nem is az én gyerekeim, nemhogy még viccelődök is vele...Vagy ennyire "vak" a férjed? hm?

3. felelőtlen vagy, de a megoldás hogy minden kapcsolatot megszakítasz az ex barátoddal és csakis , kizárólag a családoddal foglalkozol. Ilyen "vak" férj mellett felesleges a dns -teszt.

2009. nov. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen a vércsoportokat legalább megnézhetnéd, ne az alapján derüljön ki, hogy a férjed nem lehet az apjuk.

Ha vércsoportok alapján lehet ő az apjuk, akkor legalább nem fogsz könnyen lebukni.

De hogy mit csinálj, megmondd vagy nem azt nem tudom megmondani, azt neked kell eldönteni.

2009. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
78%

csak bebeszéled magadnak, nyugi.

ne agyalj ezen már, élvezd, hogy boldog vagy a csaldoddal.

ne gondolkozz feleslegesen :)

2009. nov. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Volt osztálytársam akkor derítette ki, hogy az apja nem az apja, amikor az iskolában vércsoportmeghatározást csináltunk nyolcadikban.
2009. nov. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
85%
Előbb , utóbb úgyis kiderül, de nem biztos hogy most neked kéne ezt feszegetni. Most végülis akkor is kamatyoltál a régivel mikor már az újjal voltál? Mert ha igen , nem érdemled meg hogy a lelkiismereted megnyugtasd, hogy most tisztázod a dolgot. Szeresd a gyerekeket a férjed, légy jó hozzájuk,mert ha kiderül is, lehet a mérleg az együttmaradás felé billen. Jogilag a párodé, én nem vonnám be az exet, mert ha olyan még egyszer el is szólhatja magát, és az nagyon ciki lesz. A párod nem feszegetni. És nem ajánlanám hogy a régi ex járjon hozzátok, mert nem egészséges, és esetleg véletlen nosztalgiázol, aztán kilenc hónap múlva jön a hoppágyerek.
2009. nov. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!