Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » NAgy bajban vagyok! Mit tegyek?

NAgy bajban vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
VAn egy férjem 2 honapja, van egy kisfiam is,2éves, de nem a férjemtöl. A kisfiam apjával a környzet nyomására mentünk szét (anyagi problémák, egyéb), viszont törödik a kisfiammal. kb egy honapja ujjáéledtek köztünk az érzelmek, elkezdtük tervezgetni a közös jövöt, hogy elválik ö is, én is, és együtt ujra megpróbáljuk. Rájöttem hogy nem szeretem a férjem,(csak mint embert, de nem szerelemmel), és olyn tulajdonságai is kiderültek rövid házasságunk alatt, amikre nem számitottam. A lényeg: van félretett pénzem (csak az enyém). Ugy voltr hogy épitkezünk, de ez sajnos nem jött össze. Miután bizonytalan vagyok a kapcsolatunkban, ezt nem is nagyon bánom. De párom ma meg akar venni egy házat a pénzemböl,(meg persze az övéböl). Mivel nem tudom hogy mi lesz a kapcsolatunkkal nem tudom mit csináljak. Nem akarom megbántani sem. Mi legyen?
2009. júl. 7. 11:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez furcsa. Miért mentél hozzá a férjedhez? Házasság után 1 hónappal már újra éledtek az érzelmek az apával? Ha a férjedet tényleg nem szereted, az apát meg igen, akkor az jó, ha újra egy család lesztek, csak gondosan mérlegeld a problémákat, amik annak idején szétvittek benneteket, nehogy pórulj járj megint.
2009. júl. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg a ferjednek, hogy nem akarod a hazat egyelore. Adj idot magatoknak, ha tenyleg nem megy es ujra akarod kezdeni az exeddel akkor mindenkepp tudasd a ferjeddel is. Ne legyen pofara esese. Legalabbis igy fair!

Sok sikert a jo donteshez!

32/n

2009. júl. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha anyagiak /is/ miatt mentetek szét, és neked most van pénzed, biztos hogy téged akar az exed? Gondolkozz el kicsit a dolgokon, mérlegelj, utàna öszintén beszélj a férjeddel a problémàrol!
2009. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%

Ha a te pénzed is benne lenne, akkor neked is van beleszólásod a házvásárlásba. Mondd meg neki, hogy te még nem érzed úgy, hogy szeretnél közösen egy házat.

Aztán majd ha letisztultak az érzéseid, akkor eldől, hogy első vagy második férj, ill. lesz ház, vagy nem lesz ház...:-)))

Ja, lehet, hogy a férjed kicsit haragudni fog, amiért te most nem akarsz házat venni, de még mindig kisebb baj, ha ő haragszik,mint ha pár hónap múlva már a válóperen a vagyonmegosztáson kellene civakodni.

2009. júl. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj,de a meggondolatlanságoddal sokatok életét teszed tönkre.Ha a férjed úgy tudja szereted,és vele tervezed leélni az életedet akkor joggal álmodozik közös otthonról.Ha nem szereted nagyon tisztességtelen tőled,hogy hitegeted.Ülj le vele ezt megbeszélni,és semmiképpen ne vegyetek ilyen labilis kapcsolatban közösen semmit.Megértem,hogy ha kiderültek olyen dolgok amik neked nem tetszenek,plusz még nem is szereted akkor teljesen kiábrándultál,de akkor is,hogy képzelitek a továbbiakat?Az exed is elhagyja az új párját családját nem törődve az Ő érzéseikkel és,hogy mit hagy maga után???...hááát....bocsi de erről is van ám egy véleményem.Senkinek nincsen joga más emberek boldogtalansága árán boldognak lenni.Miért nem gondolkodtatok előbb???Ha külön is mentetek,miért kellett más embereket is az életetekbe rángatni akiket nem szerettek???Gondolkozz már és ne legyél ennyire önző,már nem 2 emberről van itt szó.Az oké,hogy a gyereketeknek is a legjobb lenne ha együtt lenne a család,de itt már mások is érintettek.Nagyon blamás helyzet,én nem tudnék a helyedben felhőtlenül boldog lenni az exel sem ha már így alakultak a dolgok.A férjedet semmiképpen ne hitegesd tovább,állj elé tisztességes ember módjára,nézz szembe a dolgokkal és válj el tőle.Az exed meg döntse el mit akar,de adj neki időt,ne alacsonyodj le arra a szintre,hogy a szeretője leszel.

Sok szerencsét mindannyiótoknak.(Nagyon sajnálom az exed új párját családját,és még a férjedet is,persze titeket is mert a felelőtlenségeteknek elég rossz következménye lesz.)

2009. júl. 7. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a férjed megérdemli, hogy őszinte legyél vele. Miért mentél hozzá valakihez, ha mást szeretsz igazán?
2009. júl. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
A fiam apjának már 10 éve van felesége, de külön élnek. Mikor mi összejöttünk, nem volt fntos hogy elváljanak, egyiköjük sem, igy nem váltak el és még mindig házastársak papiron. Probáltam kiverni a fejemböl, és ö is engem, de kellett egy 1 év ha rájöjjünk, hogy ez nem megy. Ugy érztem, hogy szeretem a férjem, ezért mentem hozzá. Nem én szerettem volna a gyors esküvöt. Én nem mondtam, hogy nem vagyok hibás, nagyon is annak érzem magam.
2009. júl. 7. 13:15
 8/14 anonim ***** válasza:
89%

Nem Te szerettél volna gyors esküvőt??Akkor miért mentél hozzá ha csak Ő akarta?Bocsi,de ez eléggé tisztességtelen dolog.Akkor tulajdon képen azzal,hogy hazudtál tönkre tetted a férjed életének egy részét is.Úgy látom a gondolkodás nem az erősséged,és nem vagy senkire tekintettel,nagyon önző ember lehetsz.Azzal,hogy elhitetted a férjeddel szereted,és a felesége akarsz lenni egy életen át,elvetted a lehetőséget tőle is,hogy találjon valakit magának.

A gyereked apjának meg ha fontosak lennétek,akkor már rég elvált volna,főleg ha a házassága már tényleg csak papíron létezik,és együtt lennétek.Mert akkor így mi volt az akadálya ha Ők már külön éltek és valóban szeretitek egymást??Én nem értelek ne haragudj,nekem semmi nem logikus amit leírtál.Főleg,hogy most meg azt írod szereted a férjed.Szereted,de Te nem akartál hozzá menni,el szeretnéd hagyni,most akkor mi van???......SSSSSSSSS....Nagyon zavaros...

2009. júl. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Kedves utolsonak! Ugy érzetem, hogy szeretem, de késöbb számomra is világossá vált, hogy ez nem szerelem, hanem csak vonzalom. A házasság hitel miatt volt fontos. És amikor hozzámentem még biztosnak érzetem a kapcsolatunkat.
2009. júl. 7. 15:18
 10/14 anonim ***** válasza:
95%
Beszélj a férjeddel és váljatok el békében, hadd legyen boldog egy olyan nő mellett, aki igazán őt szereti, és akit ő is úgy tud szeretni, hogy boldoggá tudja tenni. A gyereked apja is ha elválik, akkor meg legyetek boldogok egy családként, és még egy ilyen elhamarkodott döntést ne hozzál.
2009. júl. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!