Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nagy bajban vagyok,...

Úgy érzem nagy bajban vagyok, talán egyedül az én hibámból, talán egy picit ráfoghatom a múltamra. De hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Először úgy éreztem mindenki olyan hülye körülöttem. Sajnos rá kell jönnöm velem van a baj. Valahogy senkivel nem jövök jól ki. Régebben ilyen nem volt. Se párommal, se anyámmal, se anyóssal, senkivel. Rengeteg hibát látok mindenkiben és már lassan nem tűrök senkit magam körül, nem bízok senkiben, nem vágyok senki társaságára, veszekszem mindenkivel.
2010. márc. 30. 23:40
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2 éve itthon vagyok lányommal, de vele is sokat csavizunk, nem foghatom a bezártságra. Amúgy meg idegenekkel jól kijövök, bárhol eldumálok bárkivel. De közeli ismeretégekkel csak morgok, vagy nekik, vagy mögöttük.
2010. márc. 30. 23:42
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát változz meg, ha ez téged zavar... Viselkedj máshogy, hallgasd meg másoknak mi a baja veled... És mondjuk azért mert mászkálsz a gyerekkel még lehetsz bezárva, csak a gyerek társaságában...
2010. márc. 30. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egy két napig megváltozok, aztán ugyanúgy mérgelődök mindenen. Nem bírom magam visszafogni.
2010. márc. 30. 23:49
 4/18 anonim ***** válasza:
40%
Akár magamat olvasnám.Ezerszer probáltam változni,egy ideig műkődik és utánna ujra bunkó az illető.Nem tudom a választ de mivan ha tényleg nem bennünk van a hiba.
2010. márc. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
Hát ha nem veszel magadon erőt akkor előbb utóbb egyedül maradsz... És még a lányod sem lesz tutira, mert vele is megromolhat emiatt a kapcsolatotok, én is tapasztaltam anyukámmal... Ennyi. Ez nem elég motiváló?
2010. márc. 30. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, nekem az jutott eszembe, hoyg nem lehet ez valami visszamaradt gyermekágyi vagy kismama depi? Mert én is sokszor vagyok ilyen. 9 hónapos a lányom.
2010. márc. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehet hogy az a baj hogy 2 éve otthon vagy és mindig ugyanazok vesznek körül, idővel kiismered a másikat ismered ezután már nem látod olyan rózsaszinek a dolgokat. Próbálj meg valami újba kezdeni, az elszigetelődés depihez vezethet. Változtas az életeden, sport, munka, tanfolyam...
2010. márc. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

szerintem is lehet visszamarad kismama depi. nekem egy ismerosom ilyen a vegen odaig fajult a dolog h ilyen uldozesi maniaban szenved, mindenki ellenseg, mindenki kem...

Nekem ilyen teren szerencsem van en visszajottem dologzni es igy tarsasagban vagyok. mivel itt nincs semmi gyes es gyed a csaladi kassza nem birja el haz en nagyobb jovedelmem kiesik. Jarok kismama baba klubba akikkel kb egy idoben szultem, kozulok csak en dolgozom es latom h egy ket csaj mennyivel depisebb. nem tudom miert van igy... szerintem talalj vmi elfoglaltsagot ahol ujra trasasagban lehetsz akar csak reszmunakidore lehet h segitene lelkiallapotodon.

2010. márc. 31. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
68%
Sztem neked egy pszichológusra lenne szűkséged.(nem viccből)
2010. márc. 31. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%

Depresszió, egyértelmű.

Vagy megtalálod magadban a kiváltó okot vagy környezetváltozás vagy dilidoki.

Egyébként én ez utóbbit nem javaslom, ahogy tudnak javítani a helyzeteden úgy akár mélyebbre is tudnak rántani, ha el tudod magad könyvelni egészségesnek akkor nem kell dilidoki egy ilyenhez.

2010. márc. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!