Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Úgy érzem nagy bajban vagyok,...

Úgy érzem nagy bajban vagyok, talán egyedül az én hibámból, talán egy picit ráfoghatom a múltamra. De hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Először úgy éreztem mindenki olyan hülye körülöttem. Sajnos rá kell jönnöm velem van a baj. Valahogy senkivel nem jövök jól ki. Régebben ilyen nem volt. Se párommal, se anyámmal, se anyóssal, senkivel. Rengeteg hibát látok mindenkiben és már lassan nem tűrök senkit magam körül, nem bízok senkiben, nem vágyok senki társaságára, veszekszem mindenkivel.
2010. márc. 30. 23:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Menj vissza dolgozni, mielőtt bedilizel.

A családdal meg beszéld meg őszintén, hogy nem tudod mi van veled, nem őket akarod bántani.

2010. márc. 31. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

A mai anyukáknak megártott a Gyes,és az a mai divat,hogy éjjel-nappal csak a gyerekkel törődnek.A gyerek nem sírhat,csak ő létezik az anyuka számára.Két éves gyerek mellett már nem lehet ezt a szülésre fogni.Egyszerűen unatkozol otthon,a házimunka monoton kötelesség,de nem kielégítő elfoglaltság egy felnőtt nő számára.A családtagok sem lehetnek állandó szellemi partnerek, a férjedet kivéve.

Hagyd a gyereket néhány órára anyukádra,vagy az anyósodra.Te menj el emberek közé ( barátnők,volt munkatársak,fodrász stb.)menj moziba vagy könyvtárba,ahova akarsz.Menjetek el kettesben a férjeddel valahova,ahol kikapcsolódhatottok.Ha lesz felnőtt társaságod,akkor csak akarat kérdése,hogy idővel megváltozz.

Lehet kapni homeos hangulatjavító szereket,az többet használ,mint a gyógyszerek.

Magadat csak te tudod meggyógyítani,a család csak segíthet ebben neked.

Ha viszont ilyen maradsz,akkor a házasságod is tönkremehet,és egyedül maradsz.Ez pedig a lányodnak lenne a legrosszabb.

2010. márc. 31. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon depressziónak tűnik. Én is ilyen vagyok, voltam dokinál is nekem egyértelműen depressziót állapított meg.
2010. márc. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
69%

Pont így vagyok én is.

Szerintem nem depi, vagy ha az, hát elég hosszú (nálam.)most én is gyerekekkel vagyok, itthon, de nekem ez régebben is fennállt.

Felületes ismeretségek jók, viccelődés-lazaság, de a tartós kapcsolatok, családi, nulla.

Én arra a következtetésre jutottam a hosszú évek alatt, hogy sok energiát fektetek beléjük, amit (legalább részben) visszavárnék. mondjuk figyelemben, törődésben.

Tehát - azt gondolom - a túlzott elvárás bújhat a háttérben.

marad két választás, vagy az igényekből leadás, vagy kordában tartani a túlzott adakozást, minden téren.

2010. márc. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Csavizunk...Édes istenem milyen szó ez??????????

Amúgy meg az a bajod,hogy még senki nem olvasott be neked olyan istenesen amiért tapló vagy a családtagokkal.Nyilván a párod miatt hallgatnak.Ha nem csak magadra figyelnél észrevehetnéd mennyien is utálnak az olyan viselkedésed miatt!Akkor meg tudnál változni.Veled is ugyan olyan bunk@n kéne viselkedni akkor tudnád mit is érez a másik!

2010. márc. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is pszichológus kellene, vagy olyan személy/hely, akivel/ahol kiderítheted, mi tenne boldoggá. És bocs, de off: ez a "csavizás" iszonyú szó...
2010. márc. 31. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
unatkozol otthon. Találj elfoglaltságot, vagy tényleg menj vissza dolgozni. Igazából magaddal van bajod,mert nem találod "magadat". Minden esetben ha valaki másokat okol, vádol, büntet , annak a hátterében önkép-zavar áll. Valahogy vissza kell találnod oda, hogy "nekem is vannak hibáim" és ezt elfogadni. De ahhoz bezony tapasztalatok kellenek....
2010. márc. 31. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

10:17 Köszönöm szépen, bunkóságból, beolvasásból kaptam már eleget. Szembesítettek már vele, így jöttem rá hogy nagy a baj. Hidd el próbálok nem ilyen lenni, de ha nem megy, hiába akarom.

Köszönöm a válaszokat, sajnos látom nem vagyok egyedi eset. Remélem nem vesztjük el a családunkat, és mielöbb meglesz a megoldás.

2010. márc. 31. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!