Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » NAgy bajban vagyok! Mit tegyek?

NAgy bajban vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
VAn egy férjem 2 honapja, van egy kisfiam is,2éves, de nem a férjemtöl. A kisfiam apjával a környzet nyomására mentünk szét (anyagi problémák, egyéb), viszont törödik a kisfiammal. kb egy honapja ujjáéledtek köztünk az érzelmek, elkezdtük tervezgetni a közös jövöt, hogy elválik ö is, én is, és együtt ujra megpróbáljuk. Rájöttem hogy nem szeretem a férjem,(csak mint embert, de nem szerelemmel), és olyn tulajdonságai is kiderültek rövid házasságunk alatt, amikre nem számitottam. A lényeg: van félretett pénzem (csak az enyém). Ugy voltr hogy épitkezünk, de ez sajnos nem jött össze. Miután bizonytalan vagyok a kapcsolatunkban, ezt nem is nagyon bánom. De párom ma meg akar venni egy házat a pénzemböl,(meg persze az övéböl). Mivel nem tudom hogy mi lesz a kapcsolatunkkal nem tudom mit csináljak. Nem akarom megbántani sem. Mi legyen?
2009. júl. 7. 11:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb lenne, ha elválnál, és egy darabig, úgy értem3-4 évig egyedül lennél, amíg megnyugszol, kijózanodsz, felelősségteljesebbé válsz.
2009. júl. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Valj el, es koncentralj a gyerekedre! Dehogyis veszel hazat most amikor valni akarsz!!! Ne haragudj, de egyik problemat csinalod a masik utan, hogy lehet igy elni?

Valj el, es eld az eletedet ffi-ak nelkul.

Mit jelent az, hogy nem akarod megbantani??? Mit jelent neked az elet? Hozzamenni valakihez akit nem is szeretsz? Gyereket szulni valakinek akivel nem is elsz egyutt, meg el sem valt??? Milyen elet ez?

Hogy most mit csinalj? Eszedbe ne jusson hazat venni, valjal el, es nyugalomban neveld a kicsidet, es ne legyel felelotlen!!!

2009. júl. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Most szereted a férjed vagy nem?

A kérdésben csak mint embert szereted, egy kommentben pedig teljesen mást irsz?

Kit is csapsz be? Őt? Vagy saját magad?

Vigyázz!! Saját magad csapdájába esel, mert a mostani férjed a házvásárlással egy boldogtalan kapcsolatba sodorhat, de a volt pároddal való kapcsolat egy még boldogtalanabba...

2009. júl. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A férjed mindenképpen megérdemli, hogy őszinte legyél vele. Mondd el, hogy ne vegyetek házat, mert nem vagy biztos a kapcsolatotokban és hogy feléledt a régi szerelem az apával szemben. Itt nincs más megoldás, el kell válni, szerintem hülyeség ugyanígy hagyni mindent, esetleg még házat is venni. Ha az esküvő után ilyen rövid idővel elbizonytalanodtál a férjedben, akkor később ez biztosan nem fog megváltozni. A szerelmet nem lehet erőltetni. Biztosan nagyon nehéz lesz, mert a férjedet ezzel megbántod, ha nagyon szeret, talán tönkre is teszed, de meg kell lépni szerintem!
2009. júl. 8. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!