Zsolt034 kérdése:

Mire Gondoljak?

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne hogy az élettársam 3 hete pesten volt egy tréningen, és találkozott a volt pasijával meg valaki másokkal beszélt telefonon.... én lebuktattam de ő azt mondta sírva hogy nem történt semmi a találkozón kívűl. Csakhogy az egyik beszélgetéséből olvastam ki amit a barátnőjével folytatott. Szó szerint idézem : "képzeld meg is jött válasz: Na akkor nem lehet gond.

akkor megnyugodtál? válasz: most már meg"

ki mire gondol milyen félelme lehetett?

Valami gombás fertőzésről beszélt nekem de szerintem attól nem késik a menstruáció.

Normál válaszokat várnék. Köszönöm!


2013. dec. 16. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kicsit zavaros a történet .. Ez a találkozó véletlen volt,vagy eleve meg volt beszélve arra a tréningre ?

Hogy buktattad le ? Az ominózus chat arról is szólt ,hogy késett a havija ? Az még nem jelenti azt ,hogy megcsalt .. Vagy ti mindig védekeztek ? Gombás fertőzés meg főleg nem jelent megcsalást .. egy nő banális dolgok miatt összeszedheti ..

2013. dec. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

mi is csak találgatni tudunk:

Véletlen találkozott a pasijával? Vagy igen, vagy nem.

Volt valami köztük? Vagy igen, vagy nem.

Fenn állt a veszély, hogy teherbe esett a pasitól? Vagy igen, vagy nem.


Biztosat te se tudsz, és mi se. Kombinálni meg felesleges. Ülj le vele, kérd meg, hogy legyen őszinte, és imádkozz, hogy ismerd őt annyira, hogy felismerd, ha hazudik.

2013. dec. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%

"én lebuktattam de ő azt mondta sírva hogy nem történt semmi a találkozón kívűl."


Számomra egyértelműnek tűnik. /ne legyen igazam/


Mivel nem mesélt a találkozóról, feltételezhetően titok volt. Ha nem lenne mit takargatni, akkor nem takargatná ugye?

Képzeld meg is jött, akkor nem lehet gond, megint csak arra enged következtetni, hogy terhességtől félt. Ha attól félt volna, hogy tőled, akkor max amikor rákérdezel elmondja, nem elkezd vakítani, hogy gomba stb.


Nőként írom ezt. Sok ebbe a sztoriba a vakítás. Ez csak az én véleményem, de egy pásztorórácska csak volt ott a tréningen.

2013. dec. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Mégis mivel buktattad le, én is arra gondolok, hogy megjött a havija és annak örült, hogy nem terhes, pláne, ha becsuszott egyik nap,hogy nem védekeztetek.
2013. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Volt egy megérzésem és a telefonjára rátettem hívásfigyelő software-t. Tudom nem szép de.... mindegy.

A telefonbeszélgetésben azt beszélték hogy "na itt vagyok válasz: ok megyek le." Mi amikor együtt vagyunk akkor védekezünk! De ha nem is védekeznénk akkor is nekem beszélne a félelméről hogy késik, nem pedig a barátnőjének akivel egyébbként együtt volt a tréningen.


Amúgy köszönöm az inteligens és humánus válaszokat!

2013. dec. 16. 15:18
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég zavaros ez a történet.Ami biztos,hogy vannak titkai és takargatnivalója előtted.Azt,hogy ezek milyen jellegű dolgok,nektek kell tisztáznotok.Ha viszont még tisztázni sem tudod vele,az sokat elárul a kapcsolatról.Akkor nem biztos,hogy van értelme együtt maradni.Bizalom és őszinteség nulla...
2013. dec. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se a párommal beszélem meg ha késik,nem akarom feleslegesen idegesíteni:) Nyugi,nem kell mindjárt rémeket látni!
2013. dec. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!