Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért kellett? Mire...

Ezt miért kellett? Mire gondoljak a reakciójából?

Figyelt kérdés

Volt barátommal karácsony előtt szakítottam. Másfél évig voltunk együtt, de kb 1 hónapig volt harmonikus a kapcsolatunk. Utána csak az állandó veszekedés volt. Sosem ért oda időben a megbeszélt helyre, a netes játék neki fontosabb volt. Megesett, hogy hiába vártam rá 2! órán át itthon, nem jött. Felhívtam és közölte, hogy nem is jön, mert dolga van....És ha neki dolga van, akkor nem érdekli semmi.... Nem is szólt, én meg el nem tudtam képzelni, hogy mivan...A legutolsó pont az volt, amikor társkeresőzni kezdett és még félreérthető smst is találtam nála. Ő mondta, hogy nézzem meg a telefonját, ha nem bízok benne...


Megismertem egy fiút és együtt vagyunk. Nagyon aranyos, teljesen más vagyok. Megnyugodtam, nem vagyok ideges, nem stresszelek, végre tudok nyugodtan aludni.


Az egyik közösségi oldalra kiraktam, hogy kapcsolatban, és hozzászólt, hogy "Grat sok sikert".

Amikor legutóbb beszéltünk és megkérdeztem, hogy miért haragszik rám, akkor azt mondta, hogy miért kéne? Mondtam, hogy azért, mert elhagytalak. Erre annyi volt a válasza, hogy "Nem érdekel."


Mind a kettő azt mutatja, hogy érdekli és bántja. De mit csináljak vele? Nagyon megbántott, ezért hagytam el. Ha nem kezd el kifelé kacsintgatni eszembe sem jutott volna, hogy elhagyjam.


Bánt, hogy ezt írta, de reagáljak rá egyáltalán? Írjak neki valamit?


2012. jan. 3. 21:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most mit foglalkozol vele? Zárd le, ne is gondolj rá, legyél boldog az új barátoddal.
2012. jan. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell vele foglalkozni.Minek? Nem változna meg, ha esetleg újra benyalizná hozzád magát.
2012. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Semmiképpen sem kezdeném vele újra. Hosszú ideje nem voltam olyan kiegyensúlyozott, mint mostanában.
2012. jan. 3. 21:17
 4/8 anonim ***** válasza:
barátságban maradnál vele?
2012. jan. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Elméletileg barátok maradtunk. Gyakorlatilag érzem, hogy gyűlöl azért, amiért elhagytam. Mindig ő hagyta el a nőket, és én nem engedtem ezt neki. Nem akartam még jobban kikészülni, ezért inkább léptem. Pedig nagyon ragaszkodtam hozzá.
2012. jan. 3. 21:28
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hagyd a fenébe.ha tepersz a barátságáért ki fogja használni szerintem...és nem éri meg az uj kapcsolatodban hogy az exed miatt légy idegbajos.
2012. jan. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Téged még a szíved mélyén nagyon is érdekel ez a fiú. Feleslegesen persze. De csak mondod, hogy lezártad. Zárd le!
2012. jan. 3. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Csodálkozom, hogy mindig ő hagyta el a nőket, ne haragudj, de szerintem meg őt dobták mindig. Legalábbis nehezen hiszem el, hogy olyan pasi aki állandóan netezik, és állandóan késik, aki 2 óra múlva sem megy el a talira azt egy nő is díjazná.
2012. jan. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!