Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kisebb baleset után a...

Egy kisebb baleset után a párom nem engem hív fel, hanem egy lányismerősét. Most mire gondoljak?

Figyelt kérdés

A barátom(23) tegnap este elment bulizni. Mivel reggelig nem jelentkezett, hát felhívtam. Kiderült, hogy az éjjel nagyon sokat ivott, elesett és elrepedt a csuklója, bevitték az ügyeletre, ott begipszelték, majd hazaengedték.

Mára meg volt beszélve egy délelőtti program, de mivel így nem tud nagyon mozogni, én mentem át hozzá, hogy láthassam, meg hogy segíthessek neki, ha szüksége van valamire. Szüksége volt: megkért, hogy a telefonja híváslistájából keressek ki egy számot. Miközben kerestem, nem tudtam nem észrevenni, hogy a balesete után vagy ötször hívta egy szám, és ő is kb. ugyanennyiszer hívta azt a számot, ami egy női néven van elmentve. Rákérdeztem, hogy ki az.

Kiderült, hogy egy lány csoporttársa, akivel nagyon jóban van. Nekem viszont nagyon rosszul esett, hogy ha baj van, nem engem hív először, hanem egy másik lányt, aki ugyanúgy nem volt ott abban a buliban, mint én. Rákérdeztem, hogy miért nem a barátnőjét hívja, hiszen ez lenne a természetes szerintem. Ő erre azt mondta, hogy eszébe sem jutott, meg hogy nem akart zavarni az éjjel. de mondom akkor azt a lányt miért tudtad zavarni az éjjel? Erre már nem tudott válaszolni.

Ez annyira rosszul esett, hogy szólni sem bírtam. Egy több éves kapcsolatnál elvárható, hogy az ember a párjára támaszkodjon, ha baj van; és azt érezze, hogy a párja tudja megnyugtatni, ő tud segíteni. Nekem hasonló esetben egyből a barátom jutna eszembe, hogy neki szóljak, mert nagyon szeretem, és tudom, hogy ő meg tud a szeretetével nyugtatni. Ezek szerint ő nem így gondolja. Ez nagyon fáj.


Szerintetek is jogosan esik rosszul és fáj ennyire?

Mit tegyek most? És a legjobb, hogy nem akarja megérteni, hogy ez nekem miért rossz. Fogjam ezt arra, hogy pasi és ezért érzéketlen? De akkor a lányt miért hívta fel? áhh


Ha tudtok valami jót tanácsolni, nagyon megköszönöm!

22L


2010. máj. 24. 13:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
95%
Jót nem tudok, nyilván van valami ezzel a lánnyal, ha őt hívta és nem téged. Jogos a felháborodás.
2010. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Oszinten szolva szerintem ez nagyon gaz... ha ez velem tortenne en valoszinuleg szakitanek... Nem csoda,h faj, nekem is fajna es atvagva ereznem magam. en a helyedben most nem keresnem egy darabig es nem is lennek elerheto, hatha kicsit osszekapja magat es rajon,h mekkora `bunko` volt.
2010. máj. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
95%
Riadó! Riadó! Valami kialakulóban van!
2010. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Neka ***** válasza:
87%

Szia,

Hát igazat adok Neked, nem pedig tanácsot. Ez valaóban nem normális, én is elgondolkodnék, hogy akkor hogy is van ez nála.

Szerintem van köztük valami, de lehet, hogy még csak kialakulóban. Nézd meg a lányt az iwiw-en ill. most szemét leszek és gerinctelen, de én megnézném az sms-eit, az e-mail-jeit, belépnék az iwiw-re az ő nevében, ha a sz.géppel megjegyeztette az adatait......

5x hívta és feléd egy sms-t nem ereszt meg, hát nyomozz, ha úgy látod hazudik.

2010. máj. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
28%
lehet h meleg/bi és csak sima bnője.
2010. máj. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Hát én sem tudok neked semmi bíztatót mondani, de egy ezresem van rá, h a pasi nem őszinte és a csaj kicsit több annál, amit neked elmondott. Eszébe sem jut a barátnője? Elég érdekes....És hogy hogy erről a kedves barátnőről eddig nem mesélt? Hát igen..Amikor az ember belenéz a párja telefonjába váratlanul, 10-ből 8 esetben bukta van...Én utánajárnék, és miután tutira tudom az igazat,úgy csinálnék, mint aki nem tud semmit, aztán elkezdenék ismerkedni, és amikor már van valaki tuti, dobnám a pasit. Így megspórolsz magadnak egy szívtörést...van ilyen szó? Heartbreak...
2010. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Neka ***** válasza:
94%
Mindenképp beszélj vele erről konkrétabban, ha nem hajlandó ragozni a témát, mond meg neki, hogy: akkor szia, nem vagy hajlandó erre továbbra is a jövődet alapozni.
2010. máj. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
84%
Jogosan bizony.en egy evvel vagyok idosebb nalad,8 eve vagyunk eggyutt,es mindent elmond nekem barmi is tortenik vele.Ulj le vele es beszeld meg a temat normalisan vele es nagyon komolyan.add a tuttara hogy bant teged,es hivasd fel vele ezt a not,vegulis egy tobb eves kapcsolatban jogod van tudni ki aza nagyon jo spamja,foleg ha no akkor te is osszejohetnel vele,egy talira.Ha felhivatod vele,vagy felhivod te akkor egybol megtudod szerintem miert egymaskozt oldottak meg ezt a kis zurt.
2010. máj. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
38%

Pontozzatok le nyugodtan, akkor is megírom. Szerintem a pasi 1.cikinek érezte volna, hogy a segítségedre szorul

2.nem akarta hallgatni, hogy minek megy el bulizni és minek iszik

3.nem akart éjszaka felzavarni téged

nem kell egyből a legrosszabbra gondolni

2010. máj. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
86%
Ja, és mellesleg: Honnan tudod, h nem a csajjal bulizott, és már akkor hívták egymást, amikor ő bent volt a kórházban vagy legalábbis elváltak? Erre nem gondoltál? Én pl úgy ismerkedtem meg egyszer egy ilyen nagy játékossal a Budapest parádén, h a barátnőjének (akiről nekem nem mesélt) azt mondta, h a haverjaival megy bulizni. Végülis igaz volt, de aztán azt nem mesélte el neki, h velem ment haza este, én pedig sosem tudtam h a csaj, akinek a képét megtaláltam a tárcájában nem csak egy "régi" ismerős, hanem az akkori másik barátnő volt...Persze az ember ha látott már egyet s mást , elkezd gyanakodni, igen, jó dolog az iwiw, kiderülnek dolgok. ..
2010. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!