Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jól tettem, hogy...

Szerintetek jól tettem, hogy ellent mondtam a páromnak?

Figyelt kérdés
A férjemmel egy olyan házban lakunk amiben az egyik ismerősünk lakott aki sajnos nemrég meghalt. Az udvaron vannak mindenféle vasak amit a párom el akart adni. Én mondtam neki, hogy el ne merje adni mert akkor nem állok jót magamért. Szerinte én hülye vagyok amiért egy halott cuccát védem amikor nincs pénzünk.
2013. dec. 12. 17:41
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%
igen, abszolút hülyeség amit csinálsz! de ne érts félre, nem bántani akarlak, ha még tart a gyász, akkor tart a gyász, fel kell dolgoznod. de értsd meg, hogy amit most csinálsz annak semmi de semmi értelme. azok csak lim-lomok, az égvilágon semmi de semmi jelentőségük. főleg, ha még segítene is rajtatok... adjátok el!
2013. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Csxeba válasza:
97%
Miért, neked kell az a vas valamire?
2013. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
Mit akarsz a vasakkal? Főleg,ha nincs pénzetek, akkor el kellene adni. Csak foglalja a helyet az udvaron.
2013. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
97%

Remélem kamukérdés.

Max akkor van igazad, ha az a vasszemét valójában kovácsoltvas kétszárnyas kaput és gyertyatartókat takar.

2013. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%

1. mit akarsz a vassal kezdeni?

2. ha nincs pénz, akkor el kell adni és kész.

2013. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De az mégis csak más tulajdona.
2013. dec. 12. 17:46
 7/32 anonim ***** válasza:
95%

"Szerinte én hülye vagyok amiért egy halott cuccát védem amikor nincs pénzünk."


Szerintem is!


Ócska vashulladékon mit "védesz"??

2013. dec. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
96%
Most morbid leszek; de szerinted visszajön érte vagy ha eladod, akkor a pokolra jutsz vagy mi?
2013. dec. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Már írtam, hogy azok nem a mi tulajdonunkban állnak. Tulajdonképpen mi csak jószívűségből lakhatunk abban a házban. Mi lesz ha ezért kiraknak minket?
2013. dec. 12. 17:49
 10/32 anonim ***** válasza:
97%
Amíg nem a tiétek, hogyan adhatnád el? Majd a hagyatéki tárgyalás után, esetleg...
2013. dec. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!