Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az baj, ha még nem mondtam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az baj, ha még nem mondtam a páromnak, hogy "szeretlek"?

Figyelt kérdés
8 hónap. Egyébként minden rendben van köztünk.
2012. júl. 3. 10:38
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
8 honap után szerintem már kellene érezned ahoz, hogy kimond. En 3 hét után mondtam a férjemnek, hogy szeretlek. Erre azt mondta, hogy koszonom. Mintha leforráztak volna egy vodor vízzel. De így 6 év után visszagondolva csak nevetunk rajta.
2012. júl. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
50%
Igen, az elég baj. Függetlenül attól, hogy normál esetben ennek a kijelentésnek kéne megelőzni magát a kapcsolatot, komolyan 8 hónap alatt egyszer sem érezted, hogy ezt meg kell mondanod neki?
2012. júl. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Na akkor, hogy világos legyen, szeretjük is egymást.
2012. júl. 3. 10:50
 4/17 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik exem 2 év után mondta először, igaz addigra már nekem volt tökmindegy, mert már szakítottunk...jókor jutott eszébe...
2012. júl. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

OFF: "normál esetben ennek a kijelentésnek kéne megelőzni magát a kapcsolatot" - ilyenről még nem hallottam...

ON: Így sem lett túl érthető, kedves kérdező...

De valami olyasmiről beszélünk, hogy érzed, csak kimondani nem tudod?

23N

2012. júl. 3. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ha szereted miért nem mondtad még? Ez nem fáj, ez csak egy szó, és ha nem is hazugság,akkor nem értem, hol a gond?
2012. júl. 3. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

"De valami olyasmiről beszélünk, hogy érzed, csak kimondani nem tudod?"


Igen, beszéltünk már erről és letisztáztuk a dolgot. Nincs különbség a mostani és a régebbi kapcsolataim között, mármint ami az érzelmi részét illeti, ugyanúgy szeretem,mint régen mást. Eddig még nem zavarta, hogy nem mondtam.

2012. júl. 3. 11:01
 8/17 anonim ***** válasza:
A barátaink 12 éve házasok, 3 csodás gyermekük van, példás házasságban élnek, de a feleség SOSEM! mondta még a férjének, hogy "szeretlek". Persze a férj épp az ellenkezője, ő rendkívül érzékeny és bújós, lágyabb lélek, mint a felesége, de BOLDOGOK! A férjnek nehéz volt az elején, mert ő szereti kimondani amit érez, a Páromat is gyakran megöleli - csak úgy barátságból. El kell fogadni, vannak ilyen emberek, bár én nem tudom, hogy viselném, ha a Párom sosem mondta volna. Persze a cselekedet és az éreztetés a lényeg, de azért hallani is jó néha, ezzel tökéletesen egyetértek!
2012. júl. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

" "normál esetben ennek a kijelentésnek kéne megelőzni magát a kapcsolatot" - ilyenről még nem hallottam... "


A válaszoló itt arra gondolt, hogy előbb az érzelmeknek kellene kialakulni, és emiatt kapcsolatba kezdeni, mert sokan megjárják amiatt, hogy a frissen kialakult testi vonzalomra alapozzák a kapcsolatot. Ilyenkor jönnek az ilyen szakítós dumák: "ne haragudj, de nem tudtam belédszeretni, nem érzem, amit kellene"

. Tudom, hogy ellenkezik a mai liberális felfogással, de nem feltétlenül jó az, ha az ismerkedést és e szerelembeesést megelőzi maga a járás.


A kérdésre válaszolva: nem baj, ha a párod sem igényli, csakhogy néha nem ártana beszélni róla, a tisztánlátás végett. Én is nehezen mondom ki, de ki kell mondanom, mert így lehetek őszinte. Fontos, hogy az ember tudja közölni az érzéseit, mert ha tartalom van mögötte, akkor ez nem csak egy 9 betűs szó, hanem sokkal több annál. Ígéret, megerősítés, információ és sorolhatnám. 8 hónap után már gondolom, szóbakerül a kapcsolatotok jövője(ha nem is a házasság meg a gyerek, de a kicsit hosszabbtávú célok biztosan) és ilyenkor nem lehet megkerülni, hogy az érzéseiteket közöljétek egymással. Szóval ha ezzel van a gondod, javaslom, dolgozz rajta, mert ez az egyik leghasznosabb készség egy kapcsolatban.

2012. júl. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
"ugyanúgy szeretem, mint régen mást" ... na itt a bibi. Szerintem.
2012. júl. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!