Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem bírom már a családom, mit...

Nem bírom már a családom, mit tudok tenni? Fontos!

Figyelt kérdés
Utálok itthon lenni, soha nincs nyugi, apám haza jön és állandóan ordít, azért szól ha eszek, ha pihenek, ha tv-zek, mindenért!! A szüleim állandón veszekednek, mindenen össze vesznek, hangosan beszélnek, a húgom szintén. Nem tudok át hívni senkit mert nekem kellemetlen hogy csak a kiabálást hallják, apám mindig azzal jön hogy költözzek el, de igazából már nem sok kell hozzá hogy össze pakoljak és költözzek. Nem tudok hova menni, még tanulok, utolsó év, tanulnom kell, nagyszüleim nem élnek, senkihez nem tudok menni. A Karácsonyt se várom, mert abból áll évek óta hogy megcsináljuk az ünnepi kaját, a fát feldíszítjük, de akkor is a vita van. Nincs ünnepi hangulat, ez már nem család, és hiába beszéltem velük, senki nem változtat.
2013. dec. 11. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szió! Nagyon sajnàlom ami veled történik. Nem tutsz leülni beszélgetni velük? Vagy csinàlj nekik valami meglepit. Anyud mit szól ehhez? Tudom nehéz úgy jót cselekedni velük, h bàntanak szavakkal de próbàld meg míg otthon vagy!! Tesóddal mizu jól kijöttök? Beszélgessetek csinàljatok együtt valamit, hogy legalàbb ti tartsatok össze!! Anyudéknak süss valamit vagy kérdezd meg, hogy tellt a napja próbàlj hatni ràjuk jó cselekedettel, kedves szavakkal. Tudom könnyű mondani próbàloj jó irànyba segíteni. Nekem pàrom és az ő csalàdja az én csalàdom. Szüleim elvàltak kicsi koromban. Anyu nevelgetett sőt annak se mondható. Felnőttem sajàt utamat jàrom. Jövőre babàt szeretnénk és nagyon csodàs életet meghitt hangulatot szeretnék nyújtani. Fel a fejjel. Sok sikert ne keseredj el!!!!!! :-) Gondolj jóra nézz előre. :-) Szia. 28/L
2013. dec. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

velem is nagyjából ez a helyzet...

ahogy így leírtad sok mindent nem tudsz tenni ha még tanulsz

am nemed korod? ha nem vagyok indiszkrét

2013. dec. 11. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez van, nagyon nem szeretek itthon lenni, egy rémálom az egész apámmal.
2013. dec. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!