Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sok idő lehet családot találno...

Sok idő lehet családot találnom ha elvitetem magam a gyámüggyel?

Figyelt kérdés
Nem nagyon bírom már az itthoni állapotokat és hogy anyám ordibál állandóan a semmiért és mondja hogy élete legnagyobb hibája vagyok illetve hogy lemond rólam csak úgy mert éppen 1x rosszul nézek rá..:( mamámék sem különbek apámat sem érdeklem nagyon..az érdekelne hogy ha elvinnének akkor egyáltalán örökbe fogadnak majd valaha szerintetek?:( 17/L

2013. nov. 30. 17:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért, akkor te mit csinálnál, kedves utolsó? Egyáltalán nem lehetetlen elköltözni 18 évesen, diákmelózni lehet egyetem mellett is, maximum egy évvel tovább jár. Havi kb 80000-ből meg egy szoba rezsivel+kaja szűkösen, de kijön.
2013. nov. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
24%
Te miről beszélsz, kedves 11-es? Én nagyon jóban vagyok az egyik helyi diákszövetkezettel, és ott a vezető meg is mondta nekem nyíltan, hogy többnyire csak olyan végzős egyetemistákkal foglalkoznak, akik ráérnek heti 4-5 napot HÉT KÖZBEN, mert ma már nem elég az, ha te egyetemre jársz, aztán van 2 ráérő napod. Én is csak ilyen helyeken dolgoztam, elvárás volt a heti 40 órás ráérés...
2013. nov. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!