Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mar nem tudom elviselni,...

Mar nem tudom elviselni, megorjit! Fontos, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Utalom a hugomat. Meglop, kitalal rolam dolgokat, hazudozik, stb.. volt hogy egy csapat cigany embernek bemeselte hogy en mindennek elhordtam oket, erre nekem jott az egyik csaj. Mindenkivel kotekszik, allandoan hangosan beszel, szinte ordit. A sajat testsverenek bekavar, en mar letagadom. A cuccaimat ellopta, legyen az kabat, fehernemu, smink, akarmi. Nem tudom mar elviselni, egyszeruen meghallom a nevet es meg tudnam olni. Most lehet azt gondoljatok oruljek hogy van testverem, de mar ott tartok hogy letagadom. A masikkal foglalkozik, nem magaval, a kakan is csomot keres, egy alvo emberbe bele kot. Mit tegyek? Mar nem tudom elviselni:@@@

17/L


2013. nov. 21. 12:31
 1/3 anonim ***** válasza:

Te, ugyanaz a hugunk?


Én a minimálisra redukáltam az enyémmel a kapcsolatot. Sajnos a lopásokkal, szarkeverésekkel addig, míg otthon laksz, nem tudsz mit kezdeni. Tudod zárni a szobádat, szekrényedet-ha más nem, veszel egy lakatot- ez esetleg megoldás lehet.

2013. nov. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vedd fel telefonra ahogy viselkedik és játszd le a szüleidnek.
2013. nov. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Az enyém is a tiédhez hasonló, bár már elég idős, de még mindig nem nőtt be a feje lágya. Mikor annyi idős lehettem, mint te, akkor mér "csak" ilyen volt az enyém is, aztán jöttek a drogügyletek, a legaljább haverok, rendőrségi ügyek, kocsiösszetörés 2 hetes jogsival. Időközben már rájöttem, hogy egyes egyedül a szüleim a hibásak ezért, hisz én mindig becsületes, jó példa voltam a húgom előtt, nem tudom, hogy lett ilyen, de biztos, hogy a szüleim cseszték el. Már kicsikorában is lopott az óvodában, azért sem kapott semmit... mikor engem leköpködött vagy megütött, csak röhögtek rajtam. És hát tessék, a fagyi visszanyalt.

Én is azt javaslom, hogy csökkentsd minimálisra a kapcsolatot vele, 1-2 éven belül úgyis elköltözhetsz tőlük és nem kell többé tárgyalnod vele. Az ilyen gyerekből sosem lesz szent, sosem javulnak meg gyökeresen, úgyhogy nem érdemes vele vesződnöd, bár azért a szüleid tudjanak róla, hogy miket művel (mondjuk az enyémek azt is lesz*rták, hogy egy cigány csaj meg akart verni buliban a húgom miatt, remélem a tiédek nem ilyenek), de jobb, ha tudják, mégiscsak...

2013. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!