Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apám folyton flörtöl a jelenlé...

Apám folyton flörtöl a jelenlétemben. Hogy lehetne ezt kezelni?

Figyelt kérdés
A szüleim elváltak, nem élünk együtt meg amúgy is felnőtt vagyok már. Néha viszont találkozunk és elmegyünk valahova. Ilyenkor mindig flörtölget, teljesen mindegy, hogy 20 éves vagy 50 az illető, a lényeg, hogy nő legyen. Engem ez nagyon zavar, de valahogy hülyén érezném magam, ha közölném vele, hogy ne csinálja. Nem annyira szoros a viszonyunk, inkább általános dolgokról szoktunk beszélgetni. Csak valahogy jó lenne a tudtára adni, hogy nekem ez rettentően kínos.
2013. nov. 15. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Én azt gondolom hogy ezt meg tudjátok beszélni hogy legyen szíves a jelenlétedben fogja vissza magát,egy mert te sem csinálod, kettő pedig zavar édesanyád miatt, hiába nincsenek együtt.

Szerintem normális ember ezt megérti, remélem ő is az!

2013. nov. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű a jelenlétedben esélyesebbnek érzi magát..

Többen nézik meg őt.. azt hiszik nem a lánya vagy, hanem az új áldozata..

gondolom nem ismerősök előtt csinálja ezt, hanem vadidegenek előtt..

2013. nov. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt meg tudnád fogalmazni, hogy ez téged miért zavar? Szerintem a hibát magadban keresd!!!!!
2013. nov. 15. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerintem nem normális, ha valaki a lánya előtt csapja a szelet más nőknek. Ez csakis rá tartozik, én nem vagyok erre kiváncsi, ahogy pl. a szexuális életére sem.

Ráadásul van felesége, akivel ugyan eléggé megromlott a házassága, de attól még van. Egy szeretőt is tart, szóval ezek a flörtölések már csak a ráadások.

2013. nov. 15. 16:54
 5/5 anonim ***** válasza:

De ha csak néha találkozol vele és felnőttnek mondod magad, végképp nem értem mi bajod van.


Az zavar, hogy amikor havonta egyszer találkoztok, akkor nem 'csak a tied'??


Egyébként meg ő ilyen 'tök mindegy kim van én kikacsintgatok' típus lehet..

2013. nov. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!