Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell az ilyesmit kezelni?

Hogy kell az ilyesmit kezelni?

Figyelt kérdés

Párommal közös FB-unk van. Már nagyon rég. Felbukkant egy csaj, aki NINCS a baráti listánkon. Mégis minden képünket, bejegyzést lájkol. Kicsit már fura.

Megkérdeztem a páromat, hogy ki az a csaj. Elmesélte, hogy pár éve, mielőtt megismerkedtünk ő is oda járt abba a sörözőbe, ahová a párom, és ott ismerte meg, de csak haverkodtak. Viszont egy nap becsöngetett a páromhoz, hívatlanul megjelent az ajtóban, hogy jött egy kávéra. Párom behívta, bár nem igazán értette, hogy mit akar. (A csaj itt lakik a szomszéd utcában). Megitták a kávét, majd a lány felkínálkozott, hogy mi lenne ha "dugnának" egyet. A párom le volt döbbenve, amúgy sem esete a csaj, sem alkatra (molett), és máshogy se. Közölte a csajjal, hogy butaságokat beszél, menjen haza.

Nem vagyok féltékeny, boldogok vagyunk, és babánk is van már. Csak nem értem, hogy mit akar, és hogy ilyenkor mi van? Azért egy kicsit bevallom zavar, főleg attól tartok, hogy átmegy majd zaklatásba. Ti mit tennétek? Ne vegyek róla tudomást?


2013. aug. 9. 12:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem állítjátok úgy be a fb-ot, hogy csak a barátok lájkolhassanak és láthassanak benneteket.
2013. aug. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Sőt, le is tilthatjátok, így is, hogy nem az ismerősötök, és nem is fog megtalálni.

Mondjuk a párodnak kellene kicsit vérmesebben megnyilvánulnia a nő felé, hogy az vegye észre magát, mondjuk ha legközelebb tálcán kínálja magát. Miért engedte be?????

2013. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Ez akkor történt, mikor mi még nem ismertük egymást. Ezért is fura nekem, hogy azóta még nem dolgozta fel a csaj az elutasítást. Megaztán elég ciki, hogy mi már együtt élünk, babánk is van, és mégis folyton nézegeti az oldalunkat. Jó, azért némileg sajnálom is, mert nem egy jó csaj, és biztos rossz lehet a plátói ... vagy én már nem is tudom.

Minden esetre beállítottam a FB-ot, hogy csak a barátok láthassák. Hogy nekem ez nem jutott az eszembe?!

Párom azt mondta, hogy ő világosan elmondta neki, hogy köztük soha semmi nem lesz. Most meg úgy látom, hogy kissé tart tőle, hogy ebből balhé lesz. Én nem fogok jelenetet rendezni, nem vagyok h...e, nem tehet róla a párom. De azért kíváncsi lennék rá, hogy ilyen nőnek mi játszódik le a fejében...

2013. aug. 9. 12:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Hajtja az akaraterő, és valószínűleg hatalmas önbizalma is van. Szerintem se foglalkozz vele, IQ mínusz, kár lenne megérinteni is képzeletben a szintjét.
2013. aug. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, aranyosak vagytok :)
2013. aug. 9. 13:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!