Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy férfit...

Hogyan lehet egy férfit kezelni? Hogyan lehet jól kommunikálni?

Figyelt kérdés
Nézzek el neki, mindent, az közöny. Mondjak ellent, akkor az kritizálás, olyan nő mellet nem jó lenni akinek semmi semj ó. Hisztizzek? Akkor azért megy tovább... Hogyan lehet jól kommunikálni amit megért?
2013. aug. 16. 22:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mi a konkrét probléma?

Amúgy nem kell elnézni mindent, nem ellent kell mondani, hanem elmondani a véleményt, higgadtan, érvekkel, nem ordítva.

2013. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Például vedd emberszámba és normális stílusban beszélj vele.
2013. aug. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

én egy itteni kérdésemre kaptam válaszul, h olvassak el egy bizonyos könyvet "A férfiak a Marsról, a nők a Vénuszról jöttek." John Graytől.

Ebben nagyon sok választ kapsz a kérdéseidre, ha olyan típus vagy aki fogékony az ilyesmire, akkor sokat fejlődhetsz is utána. van akit sírba lehet kergetni a könyvekkel, nekem mindig segít, ez jól leírja a férfi-női kommunikáció törvényszerű problémáit, és bár még nem is olvastam végig, már most elnézőbb tudok lenni a barátommal, és nem erőszakosan akarom h nekem legyen igazam, hanem kicsit jobban tudok rá figyelni, őt megérteni

2013. aug. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%

Kezelni?? te mit szolnál hozzá,ha Téged kezelnének??

Én úgy gondolom,hogy embernek és társnak kell tekinteni a másikat és megbeszélni dolgokat,és nem irányítani,mert senkit nem lehet megváltoztatni,csak csiszolni. Összecsiszolódni,de nem úgy,hogy mindig neked van igazad.

2013. aug. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Egy példa: nem szereted, ha a szombat estéket a haverokkal tölti. Megkéred egyik szombaton, hogy menjen veled helyette moziba, vagy vacsizni. Nagyon kedves és kacér vagy vele egész este, szex is van, vagyis hát hülyén hangzik, de "megjutalmazod" És el is mondod neki, milyen jól esett neked, hogy a mai estét veled töltötte, és ezek a szombatok sokat dobnának a hangulatodon, és hogy mennyire örülnél, ha a haverokkal keddenként találkozna, mikor te úgyis angol órán vagy..... Örömmel át dogja szervezni a dolgot a te kívánságod szerint.

Ha hisztizel, duzzogsz, fenyegetőzöl, bünteted, azzal csak ellenállást váltasz ki belőle, és elindul a negatív ördögi kör.

Vagyis kedvesen, okosan nagyon lehet irányítani a férfiakat. Szeretettel.

2013. aug. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát...ha a férjed nem egy háziállat, vagy egy gyerek, akkor leülsz és beszélsz vele, elmondasz neki mindent őszintén, ennyi:D
2013. aug. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 5-ös ez jó taktika, de van amikor ez sem segít, ez függ a férfi személyiségétől, valamint a helyzet súlyosságától.
2013. aug. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Tudom, azért írtam, hogy ez csak egy példa:) Egy egyszerű konfliktusra. Komoly probléma esetén persze sok mindent figyelembe kell venni, amik fentebb írva vannak...
2013. aug. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Taktikamentesen. Ha tudod hogy igazad van, akkor mutass rá a cselekedetének a következményére, vagy leendő következményére. Egyből nagy szemekkel el kezdenek lesni, és töprengeni.Ez eddig bevált az összes pasinál, mert ők csak a pillanatnyi helyzetre tekintenek.

Végül is a jót és a rosszat mindig a cselekedet következménye mutatja meg.

2013. aug. 17. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%
viselkedj nőként, ne hisztis hárpiaként, és akkor nem kell a férfit "kezelni"
2013. aug. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!