Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyit ingázol a lakhelyed...

Mennyit ingázol a lakhelyed és a munkahelyed között? Ez milyen hatással van a családi életedre?

Figyelt kérdés
Időben és kilométerben is érdekelne, inkább a nagyobb távolságokra/időkre lennék kíváncsi!

2013. nov. 13. 21:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
50%

át gyaloglok pár métert és a melóhelyen vagyok.

kb pár perc az útidő.

semmilyen hatással nincs a családi életre.

2013. nov. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, még jöhetnek. 21:46-os! Leírnád (akár privátban), hogy honnan hová jársz dolgozni? Csak azért kérdem, mert most állok egy döntés előtt, hogy elfogadjak-e egy elég nagy távolságra lévő munkát, ahová egy ideig át kellene járnom.
2013. nov. 13. 22:03
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

23 km, jó időben és jó forgalmi viszonyok között 15p, rossz esetben is általában max 30. Régebben rosszabb úton jártam (a felújított nemrég készült el), úgy 30-40 perc volt.


Nincs hatással a családi életemre, nem is értem miért lenne.

Édesapám egyébként 60km-re járt dolgozni mindig míg otthon laktam, az sem volt ránk semmilyen hatással.


Egyszerűen nem értem a munkahely távolsága milyen függvényben áll a családi életemmel?

2013. nov. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy miért kellett lepontozni?
2013. nov. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Régebben 40 km volt az otthonom és a munkahelyem között. Autóval jártam minden nap, igazából ez egy kb. fél órás út volt (csúcsforgalomban max 45 perc). Semmilyen hatással nem volt az életemre. Most nem dolgozok, itthon vagyok a gyerekkel.
2013. nov. 14. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

A HÉV kb 30perc, metró 10, villamosok 10perc, ha nem én viszem a kisebbiket, akkor van egy majd 30perces kitérőm(troli+séta oda vissza)

Hazafelé hasonló. Hétköznap rohanás van így is.

2013. nov. 14. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bár mostmár nagyon jó sorom van, mert csak metróval kell menni 14 percet és bent vagyok. Sétákkal együtt összesen kb. fél óra kaputól kapuig. DE nem volt ez mindig így, régen vidéken laktam és iskolába is vonattal jártam, ami 30 km-re volt és még az állomásig kijutni sem volt egyszerű, mert csak bringával lehetett. Ezután 4 évig 45 km-re laktam Budapesttől és napi 4 órát utaztam összesen, mert a vonatunk tetűjárat volt. 3/4 4-kor keltem és este fél 6-ra értem haza. Én nagyon megelégeltem és belevágtam egy pici lakásvásárlásba, mert tudtam, hogy hosszú távon ezt nem fogom csinálni. Mindig is Budapestre vágytam gyerek koromtól, hát beteljesült az álmom.
2013. nov. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Busszal 5-10 perc a munkahelyem, kb. 2 km lehet.
2013. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Esetleg, ha a szélsőségekre is kíváncsi lennél, akkor itt van egy:

Kb.0,0015 kilométert.

Reggel kikelek az ágyból és átülök a számítógép elé.

Este meg csak borulok oldalra és már fekszem is:)

Jó hatással van a családi életemre, bármikor kiszaladhatok megkeverni a rántást és bekapcsolni a mosógépet.

2013. nov. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!