Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Ilyen házban laknál, ha...

Ilyen házban laknál, ha Budapesten van a munkahelyed?

Figyelt kérdés

A budapesti vasútállomástól 15 percre van a munkahelyem.

Vonattal 35 perc az út. a vidéki kisvárosban ahol leszállsz, a vasútállomástól 3 km-re van a ház, helyi busz nincs (kerékpár van télen nyáron)

A ház:

Könnyű szerkezetes 42 nm jól szigetelt teljesen felújított, beton alapon lévő 2 szobás konyha-nappalis fürdőszoba, wc (külön helység) 630 nm kert melléképülettel. Fűtés: 1 db cserépkályha. Gáz nincs bevezetve, csak a villany van, víz meg fúrt gyűrűs kútról szivattyúval van.


Vonatot elvileg fizeti a munkahely.


Vállalható?



#kertesházas
2013. márc. 10. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:

Persze, ha van pénzed a házra. Ahogy leírtad, szerintem ez alsó hangon is 20-25 milliónál kezdődik.

De ha ilyen közel laksz Budapesthez, én inkább naponta ingáznék. Sokan a városon belül többet utaznak 35 percnél.


Csak azért írom, mert én is hasonló cipőben vagyok, csak én már évek óta. Én Budapesttől tömegközlekedéssel 5-6 órányira lakom, autóval autópályán 2,5 órányira. Így a napi ingázás lehetősége kizárt. Nekem Budapesten csak egy kis panelre futotta egy nem is túl jó környéken. De szerencsére csak hétfő délutántól péntek reggelig vagyok benne.

2013. márc. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ja, ha a víz meg a gáz miatt kérdezed... engem nem zavarni.

Be tudok gyújtani. Itthon is van gáz, de sokszor a vegyes tüzelésű kazánnal fűtünk fával.

A víz meg ha iható szerintem az sem gond. Legalább olcsóbban jössz ki, mintha a vezetékest fizetnéd.

2013. márc. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát főleg a víz miatt... Nem fogy ki a kútból a víz?
2013. márc. 10. 08:10
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem vállalható.
2013. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem fogy ki a kútból a víz :)

Azt még tudnod kell, hogy egy ilyen házzal és telekkel rengeteget kell foglalkozni. Én bevállalnám, mert szeretem csinálni, de sok a tennivaló. Viszont ha van erőd és időd, akkor nagyon szépen meg lehet csinálni. Én még féltékeny is vagyok rád :)

2013. márc. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát nem vettük meg, bár nagyon olcsó, de 3 km földút van, esőben, hóban járhatatlan, és a környék sem a legjobb, nincs közvilágítás, kóbor kutyák vannak, és egy "romatelepen" volt ez a ház. Hiába, hogy jó a ház, így nem mentünk bele.
2013. márc. 11. 17:36
 7/8 anonim ***** válasza:
Ja, ezt elfelejtetted megírni. Az előbbi hozzászólásod tartalmazta a leglényegesebb információt. Így előző írásaimmal ellentétben én sem mennék oda.
2013. márc. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát ezeket nem irták a hirdetésben, a címet sem mondták meg, amikor felhívtam, csak egy találkozási pont volt a városban, aztán odamentünk...
2013. márc. 12. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!