Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen a munkahelyed? Családda...

Milyen a munkahelyed? Családdal összeegyeztethető?

Figyelt kérdés
Nekem van munkahelyem. Reggel 7:30-16 ig dolgozom. Hétköznap van szabadnapom hétvégéken 5:30-18:30 ig dolgozom. Ez családbarát? Kettő 5-8 éves gyermekem van. Ti hogy állnátok ehhez?
2013. máj. 13. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Magyarországon nagyon kevés a családbarát munkahely. Én nem is tudok ilyet.
2013. máj. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
26%
A mai világban örülj neki,hogy van.
2013. máj. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

H-Szo dolgozok. H-P 7:30-16 között, szombaton 8-14 között. Ja, és másfél órát utazok oda, aztán másfelet haza...

Marad egy nap a családra, a vasárnap.

Nem gyerekbarát az időbeosztás, de jelenleg ennél jobbat nem találtam. Bár nem is panaszkodnék.

Annyi előnye viszont van, hogy bármikor eljöhetek, ha gond van, a főnökék "gyerek és kismamabarátok". :)

Nekem a hétvégi munkarendet pocsék, és az is hogy hétvégén nincs szabadnapod. Mert ha hétközben otthon vagy, attól még a gyerek oviban, iskolában. Mikor tudtok kirándulni, vagy csak "csavarogni"?

2013. máj. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyon nehezen viselem a hétvégéket pl. vasárnap mert a hétfői korai kelés miatt 18:45 körül érünk haza 19:10 kor lefekvés mert 5:30 ébresztő a gyermekeknek. Hát akkor vagyunk együtt amikor a törvényben meghatározott havi 1!!!!

VASÁRNAPOT megkapom.

2013. máj. 14. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!