Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Naggggyon sértődős, de kavarós...

Naggggyon sértődős, de kavarós anyósnak megmondhatom, hogy ha nem áll le akkor elfelejtheti az unokát?

Figyelt kérdés

Amúgy se vesz a kicsinek semmit, mert nagyon irigy ránk, csak magával törődik, és most derült ki, hogy csak a szemembe mutatja , hogy elfogad, mögötte pedig elhord mindennek.

Én se szeretem mondjuk, mert első perctől el akart választani a férjemtől, de én nem ártottam neki se és a férjemet pedig imádom.

Mi tegyek? Ezek után a férjem is neheztelne rám szerintem, de elnézni sem akarok mindent az anyósnak, főleg mert soha nem kértem tőle semmit, mégis élősködő vagyok, holott a családom havi szinten kb 50 ezerrel támogat minket.


2009. nov. 16. 15:43
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:

Nem értem egyes emberek, hogy lehetnek ennyire primitívek. Érdekes az én családomba is voltak fiúk, mégis mamám soha nem bántotta a menyeit, pedig nem voltak mintafeleségek.


Nem tudom ezek a szemetebb fajta anyósok, hogy érezték volna magukat, ha fiatal korukba ugyanezt kapták volna ők is...

2009. nov. 17. 11:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!