Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint a pénz nem...

Párom szerint a pénz nem fontos csak a szeretet. Hogy lehet valaki ennyire ostoba? Hiába szeretjük egymást azzal még nem fogunk jóllakni. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hónap közepére nincs pénzünk se áramunk és ettől legyek boldog? A párom nevetséges.
2013. okt. 17. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/75 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas vagy, de komolyan. Férjem bizony bevitte a munkahelyére a zsíros kenyeret kovászos uborkával. És tudod mit? A kollégái még kértek belőle kóstolót!!!!!! (sült oldalas alól kimaradt zsír, és így már fűszeres, ízesített, de akkor is csak zsír) Másnap krumplis tésztát vitt, aztán bablevest, meg ilyen olcsóbb kajákat. Most már ott tartunk, hogy egy kis plusz pénzért a kollégáknak is főzök ebédet, és férjem viszi be reggelente. Nem pogácsa, és nem péksüti. Laktatóbb, és még egy kis pénzt is hoz a konyhára. És bizony van, hogy maguk a kollégák kérik azt a finom zsíros kenyeret.
2013. okt. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/75 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy ilyen párod van. Neked jut hónap végéig is péksüti,ő plusz munkát is vállal, te viszel haza kevesebbet és erre ő azt mondja neked, hogy: a szeretet a fontos. Mit vársz akkor még tőle. Itt már neked kell lépned valamit. Valamint a vajas, zsíros kenyér egyáltalán nem gáz. Én suliba is vittem régebben.
2013. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/75 anonim ***** válasza:
100%
egyszerűen nem is értem, hogy hogy nem merül fel, hogy egy nagyobb városba költözz és normális munkát vállaljatok mindketten. nem tudom milyen végzettséged van, de egy szakmával már lehet minimum 70-80 ezres munkát kapni (tesco, gyári munka stb.). ha mindkettőtöknek lenne, akkor már egy nagyon szerény, de elviselhető életszínvonalon élhetnétek. ha ilyen helyzetben lennék nem látnék más kiutat, az biztos. de ketten 70 ezerből megélni... pfff... még viccnek is rossz.
2013. okt. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/75 anonim ***** válasza:
100%

Nem a párod nevetséges, hanem te. Hogy mondhatsz rá olyat, hogy ostoba???


Jó, ha csak láblógázik, akkor az, de te is, amiért nem hagyod ott. Amennyiben viszont kidolgozza a belét, szégyellheted magad!

2013. okt. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/75 anonim ***** válasza:
29%
Bocsi, hogy ezt irom, de ird mar le, hogy mennyi a kiadasotok! Mert meg 30 ezret is be lehet osztani, ha fozol ket napra! A kolleganoknek meg nem az szamit, hogy bufebe vagy e vagy sem. En is megtehettem volna, hogy minden nap bufezzek meg sutizzek, de nem tettem. Nalunk (kb 600 ember) azt irigyeltek, aki otthonrol hozott ebedet. Sog voltak kozos reggelik is es mulyen finom is volt a friss kenyer zsirral meg zoldseggel. Valtoztass a hozzaallasodon mindenkepp. Be kell osztani a penzt rendesen, ennyi a titka. Azt meg nem ertem, ha ho elejen toltottetek fel a villanyt, akkor hogy fogyhat el maris. Ilyen esetben sporolni kell, ha mindketten egesz nap dolgozok es nem villany tuzhelyezek van, akkor attol hogy eg a lampa egy par orat naponta nem merulne le a kartya. Nekunk villany tuzhelyunk van es nyagyon gyakran sutok, plusz most itthon vagyok es joval tobbet eg a lampa, de meg igy is havi 7 ezrnel nem tobb. A vizet sem ertem, arra is mennyit fizettek, hogy korlatoztak? Ketten vagytok gyorsan zuhanyozzatok estenkent le, nem kell tele engedni a kadat es igy is sporolhattok egy csomot! Ha gondolod biztos segitenenek itt meg egy paran, hogy mivel hogyan lehetne sporolni. Ird le pontosan a bevetelt es a kiadasokat es segithetunk csak tenyleg valtoztass a hozza allasodon!
2013. okt. 18. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!