Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint a pénz nem...

Párom szerint a pénz nem fontos csak a szeretet. Hogy lehet valaki ennyire ostoba? Hiába szeretjük egymást azzal még nem fogunk jóllakni. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hónap közepére nincs pénzünk se áramunk és ettől legyek boldog? A párom nevetséges.
2013. okt. 17. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
100%

ez aztán a jó hozzállás!

mindig ügyelsz arra hogy a pénzedből legyen szar péksüti, de a barátoddal ugatsz mert az ő 50ezréből nem telik 2 emberre...

2013. okt. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
92%

Pfffff! Kik ezek a mai ferfiak!! Meg is erdemlik a sorsuk akiknek ilyen no kell..

Draga kerdezo egyem a zuzadat szerintem a pogacsa is égő, olyan regimodi szegenyes, mekis kaja, hot dog ilyenekbe utazz csillagom! Ne torodj senkivel!

2013. okt. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
100%

Pogácsát meg tudsz sütni otthon is. Sokkal olcsóbb.

Ha ilyen sokba kerülnek a tyúkok, akkor nem 5 db van.

Add el a tojást! Etesd megmaradt kenyérrel, almahéjjal, fűvel. Barátnőimmel elcseréljük...én tojást, ők mikor mi van. Kertes házban sok minden megterem.

2013. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
100%
Sokkal olcsóbb, ha otthon készíted el a kaját. Egyébként meg mit számít az, hogy a munkatársak mit esznek???
2013. okt. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
91%
Hány éves vagy, és mi a végzettséged kérdező? Csak azért mert nem értem, hogy miért olyan nagyon fontos, hogy mit gondolnak mások.
2013. okt. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
100%

Az én párom ugyanezt mondta, de ennek ellenére dolgozik, és próbál jobb anyagi körülményeket teremteni.

Voltak nehéz időszakok a kapcsolatunkban, amire azt kell mondjam, hogy azért tudtuk átvészelni, mert szeretjük egymást...és akkor nem számított volna hogy van e pénzünk vagy sem.

2013. okt. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
100%

Most olvastam végig a válaszokat.

Ha ennyire sz..r embernek tartod a párod, KÖLTÖZZ VISSZA ÉDESANYÁDHOZ.

2013. okt. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim ***** válasza:
85%
Remélem a párod rövidesen kivág a házából aztán mehet anyukádhoz, és költheted rá a maradék 20 ezredet is. 19 évesen csak a zsebpénzem volt ennyi, emellett diákmunkákat vállaltam, a havi jövedelmem meghaladta a 60 ezret. Baromira szégyellném magam, ha később visszafejlődnék arra a szintre, ahol kb. gimnazista koromban tartottam, mert életképtelen lennék, és emellett a páromat szidnám, amiért képtelen a kisfenekemet jobban eltartani. Te vagy a hülye, hogy kezességet vállaltál anyádnak, és még véded is, mert szegény nem tudja fizetni. De persze a párod a nevetséges. Pláne azután a kijelentés után, hogy nem fogsz égőzni a szendvicseddel. Mert nyilván a munkatársaidnak a legfontosabb témája az, hogy te mit eszel. Én megtehetném azt is, hogy friss osztrigát viszek a piacról reggelente citrommal, és a kollégák is hasonló helyzetben vannak. Mégis amikor egy névnapi összejövetelen ősszel zsíros kenyeret tálaltunk fel lilahagymával és forraltborral, úgy falták, mint akik még életükben nem ettek. De gondolom te nem ettél volna belőle, csak fintorogsz, mert a zsíros kenyér ciki.
2013. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim ***** válasza:
59%
*mehetsz
2013. okt. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
100%

Arról is gondoskodsz, hogy a párodnak is jusson hónap végén kaja vagy csak magadnak osztod be az Ő pénzét?

Ennyire buta nem lehetsz, hogy nem érted ki mit ír neked. Ha ennyien írják, hogy nem jól látod a helyzetet akkor talán el kéne gondolkozni, hogy valóban ki látja jól.

20 ezer forintból sehol nem tudnál megélni. Nagy szerencséd van, hogy a párod kitart melletted azok után is, hogy anyukádnak fizeted a hitelét. Neki ahhoz semmi köze mégis eltart téged, hisz a közös kasszába nem teszel. 50 ezer forintos keres szerinted ebből hogy tudna eltartani még téged is? De persze Ő menjen és keressen munkát de Te minden kifogást kitalálsz, hogy mért nem lehet neked másik munkád. Ha Te nem lennél akkor a párod tudna boldogulni egyedül mert akkor ki tudna jönni a pénzéből, de így hogy még téged is el kell tartson már nem elég. És Ő még sem azt válassza, hogy akkor kidob téged, hanem szeret. Inkább becsülnöd kéne és nem belekötni. Ebben a világban nem teheti meg mindenki, hogy eltartson még egy személyt. Kicsit nézz magadba mert én több hibát látok benned mint a párodban.

2013. okt. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!