Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint a pénz nem...

Párom szerint a pénz nem fontos csak a szeretet. Hogy lehet valaki ennyire ostoba? Hiába szeretjük egymást azzal még nem fogunk jóllakni. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hónap közepére nincs pénzünk se áramunk és ettől legyek boldog? A párom nevetséges.
2013. okt. 17. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
97%

Szóval te anyád helyett fizetsz gyakorlatilag, de a párod a hülye...Pedig észrevehetnéd, hogy téged akart volna vigasztalni, mert gyanítom, a te semmi kis bevételed, ami a levonásból marad, nem fedezi a rezsirészed, meg az étkezésed egy hónapra. A ház az övé, és neki van havi 50 ezre. Neked annyid sincs, hogy magadat etesd. Örülj, hogy nem mondja azt, hogy semmi szüksége egy parazitára, akire még rá is kell költenie a saját kis pénzéből, hanem azt nyomatékosítja, hogy a lényeg, hogy szeretet van.

Hiába szeretitek egymást, abból nem laktok jól. És kinek a hibájából is? Ez azért nem az a szitu, amikor valaki csak várja a sült halat, szerintem tényleg téged akart vigasztalni vele, hogy ne érezd magad kevesebbnek mellette (de úgy látszik neked ilyen gondolataid nem voltak).

2013. okt. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:
A párom márciusig közmunkán van ezért kap ötvenezer forintot. Kártyás órával pedig nem jövünk ki jobban. Nem azért tettem fel a kérdést, hogy a páromat bántsam de már elegem van a süket dumájából.
2013. okt. 17. 12:18
 33/75 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy csak vigasztalni akart.Mert ha elhagyjátok magatokat az sem jobb. Azt kell erősíteni, hogy együtt-szeretetben és majd lesz valahogy. Attól még nem ostoba. Neked nem kellett volna kezességet vállalnod. Arról, hogy nincs elég pénz inkább te tehetsz. ő adja az 50.ezret te 20-at mert aláírtál egy ilyen hülyeséget. jegyezd meg h kezességet, soha senkinek nem szabad vállalni még a családnak sem.
2013. okt. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
75%
33 as utolsó vagyok..a mi családunkban is van 1 közmunkás..hidd el megoldjuk. Igaz le kell mondani sok mindenről. nem telefonálgatni, internetezni, tv-zni, nem cigizni, inni, csokit zabálni. hanem csak a legfontosabbakra költeni. Tudom, h nem könnyű. nekünk sem az.De nem kell szidni a másikat.
2013. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
47%
miért nem költöztök vissza a szüleidhez vagy az ő szüleihez???
2013. okt. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
100%
az ő házában laksz, anyád lenyúlja a pénzedet, mert elég hülye voltál hozzá, hogy kezességet vállalj az ő hetéléhez, amikor a többit is alig vagy egyáltalán nem tudja fizetni, és a párod nevetséges. Nemhogy örülnél, hogy tényleg van olyan ember, aki a bajban is melletted van, nem csak akkor, ha minden rendben! Én jobban megbecsülném!
2013. okt. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 A kérdező kommentje:
Gyerekkoromban sem volt semmim. Nem kaptam csokit, más kinőtt ruháit hordtam stb és most is ez van. Nem tudok magamnak új holmikat venni se egy tábla csokit. Èn már ebbe belefáradtam.
2013. okt. 17. 12:26
 38/75 anonim ***** válasza:
65%
Kedves Kérdező, és ki tehet róla? Ha ennyire rossz a pasid, keress egy gazdagabbat! Vagy várjunk csak, annak biztos nem kellene egy ágról szakadt élősködő, 20000 Ft-nyi fizetéssel, aki mástól várja, hogy alátolja a jót...Nézzél már magadba, örülj, hogy van, aki ennek ellenére szeret, és nem dob ki, hogy élősködj anyádon, ha már ennyire buta voltál, ő meg keres olyat, aki nem húzza még mélyebb nyomorba, hanem hozzátesz ő is minimum egy közmunkás bért.
2013. okt. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 A kérdező kommentje:
Azért a páromat sem kell sajnálni mivel az ő házában kapcsolták ki a villanyt és lassan a vizet is kikötik.
2013. okt. 17. 12:53
 40/75 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, csodálom, hogy a párod elviseli a helyzetet. Mindketten keveset kerestek, te meg anyád helyett fizeted a hitelt és még a bárodat b*szogatod.

Ez az egész helyzet főképp a te hibád, tehát ne másokra mutogass, hanem te próbáld meg rendbe hozni, hogy ilyen nehéz helyzetbe hoztad magatokat.

2013. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!