Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom szerint a pénz nem...

Párom szerint a pénz nem fontos csak a szeretet. Hogy lehet valaki ennyire ostoba? Hiába szeretjük egymást azzal még nem fogunk jóllakni. Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Hónap közepére nincs pénzünk se áramunk és ettől legyek boldog? A párom nevetséges.
2013. okt. 17. 11:22
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/75 A kérdező kommentje:
Ingyen oktatás csak a munkanélkülieknek van, a cég ahol dolgozom pedig nem fizet túlórát. Kb vasárnapig lesz villanyunk azután nem tudom mi lesz.
2013. okt. 17. 11:36
 12/75 anonim ***** válasza:
80%

Nem egészen értelek. Túl kevés infót adtál meg.


Miért nincs pénzetek hónap közepére, miért nem osztjátok be??? Kicsit lejjebb adni az igényeket, és csak a legszükségesebbeket megvenni. Főleg kaját és áramot, vizet, ilyesmit.


Egyedül a párod tehet arról, hogy elfogy a pénz? Mondom, írhatnál még pár infót!


Te tartod el őt is, és kettőtökre már kevés?

Vagy ő tart el téged kevés pénzből, és te még reklamálsz is?


Vagy mindkettőtök keres valamicskét, de nem elég? Azért még ketten mindig jobban kijöttök ez esetben, mintha egyedül kellene mindent fizetni.


Persze ha a párod nem keres pénzt, csak élősködik rajtad és szeretetre hivatkozik, akkor jogosan reklamálsz. De ha csak éppen nincs munkája, akkor próbáld megérteni és segíteni egy kis bíztatással, vagy szerezz neki állást!

Ha mindkettőtök keres, akkor akárhogy is, ki kellene tudnotok gazdálkodni a rezsit+kaját. Vagy kisebb költségű lakásba költözni....

2013. okt. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/75 anonim ***** válasza:
65%
Ha mindketten dolgoztok, mire megy el a pénz?
2013. okt. 17. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/75 anonim ***** válasza:
A pénz nem boldogít, de az sem ha nincs. Megértelek kedves kérdező, jobb belátásra kell bírnod a párod, mert ez így nem élet!!!
2013. okt. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/75 A kérdező kommentje:
Én a hatvanezer forintos fizetésemből jó ha kapok húszezer forintot mivel anyám hitelt vett fel amit most tőlem fognak. A villanyt nemrég kikapcsolták, a vízfogyasztásunkat korlátozták. Soroljam még? Párom ötvenezer forintot keres.
2013. okt. 17. 11:55
 16/75 anonim ***** válasza:
100%

En is dolgoztam olyan helyen ahol nem fizettek tulorat. Kerestem masikat, majd kozoltem hogy vagy egyben kifizetik vagy munkaugyre megyek (tudtam bizonyitani).

Vegul fizettek, de csak ugyvedi felszolitas utan.

2013. okt. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/75 anonim ***** válasza:
100%

akkor költözzetek vissza valakinek a szüleihez.

meddig fizeted a hitelt? anyukád miért nem tudja? minek költöztetek össze ilyen fizetésekkel?

miért nem írod le rendesen mi a helyzet ha segítséget vársz? vagy csak azt akarod, hogy a barátodat fikázzák?

2013. okt. 17. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/75 anonim ***** válasza:
100%

Anyád hitelt vett fel, te aláírtál valami kezességet különben nem vonnák tőled.

De a párod a hülye. Ez vicc.


Panaszkodj továbbra is hogy milyen szar, bizonygasd magadnak hogy te mindent jól tettél és tökéletesen csináltál csak a gonosz, csúnya világ összeesküdött ellened. Könnyebb, mint tenni valamit azért, hogy jobb legyen.

2013. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/75 anonim ***** válasza:
100%
Ő is tudja, hogy nem így van, csak ezzel próbálja magyarázni, hogy nem tud eleget keresni. Tipikus magyarázkodós szöveg, amitől azt várják, hogy majd esetleg a másik érzi majd kellemetlenül magát, hogy neki a "pénz a fontos", holott ez nem erre a helyzetre vonatkozik. Tényleg állati fontos, hogy két ember szeresse egymást, de attól sajnos nem lesznek befizetve a csekkek és nem lesz kaja a hűtőben.
2013. okt. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/75 anonim ***** válasza:
29%

"Miért nincs pénzetek hónap közepére, miért nem osztjátok be?"

Arra esetleg gondoltál már, hogy vannak emberek, akik olyan helyzetben vannak, hogy egyszerűen beosztani sincs mit?

2013. okt. 17. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!