Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem értik meg, hogy...

Miért nem értik meg, hogy nálam ez a betegség így zajlik le? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az a helyzet, hogy migrénes vagyok és 1-2 órával előre tudom, hogy fájni fog a fejem. Ilyenkor mindig azonnal beveszem a gyógyszert, mert mire jönne a fejfájás addigra hatni fog és nem pusztulok bele.

A párom és a testvérem ezt képtelenek elhinni, és mindig azt mondják, hogy csak bemagyarázom magamnak, semmi bajom, honnan is lehetne ezt tudni..


Hiába mondom el nekik miért van, akkor is baromságnak gondolják. A testvérem még annyira nem is érdekelne, de hogy a párom is ezzel piszkál azt már nem bírom.


Hogy érhetném el, hogy végre higgyenek nekem? Annyira rosszul esik.. Komolyan senkinek nem kívánom, hogy migrénes legyen..örüljenek, hogy nekik nincs ilyen bajom, engem meg ne piszkáljanak, ha azonnal gyógyszert kell bevennem.


Tudtok valamit javasolni? Más is van így ezzel?


2013. okt. 5. 18:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nekem továbbra is az a véleményem hogy anyukád beszélgessen el a leendő vőjével és meséljen erről a betegségről. Sokkal jobban érzed majd magad ha elhiszi.
2013. okt. 7. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
1 szer ne vegyél be gyógyszert és mutasd meg nekik h nem hazudtsz.Anyukámnak is Migréne van de ö nem elöre veszi a gyógyszereket.Ő inkább azt érzi meg ha eső lesz vagy ilyesmi.
2014. márc. 10. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!