Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Kiderült, hogy...

Hogyan tovább? Kiderült, hogy rákos a feleségem. Nem bírom ezt ki még egyszer.

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam házas és elveszítettem hirtelen a feleségemet. Sok év volt mire nagynehezen felálltam és ebben a mostani feleségem segített a legtöbbet. Erre jön ezzel a hírrel és újra padlóra küld. Erős leszek és támogatom, amit csak tudok mindent megteszek, hogy meggyógyuljon. Nem fogom kimutatni az érzéseimet de előtörtek az emlékek és rohadtul félek. Nem tudom mit teszek ha ő is meghal, a gyereket fel kell nevelni! Mihez kezdjünk most?

2013. szept. 22. 14:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz lesz,de támogasd mindenben.Sokszor mondd el,hogy szereted,Segíts a házimunkában.A kezelések iszonyúak.Én 3 éve vagyok túl kemón és sugáron.Az az év iszonyat volt.A kezelések után 3 napig hánytam és ültem egy széken,az is fájt,ha rámnéznek,vagy túl jót akartak.

Meg lehet gyógyulni,meg kell gyúgyulni.Lehet.

Az egész családom mellettem volt,úgy sokkal könnyebb.

2013. szept. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Gondolom milyen lehet sajnálatban élni, éppen ezért nem akarom hogy érezze, hogy sajnálom de azt akarom, hogy érezze, hogy szeretem és mellette vagyok. Nagyon remélem, hogy tényleg meggyógyul.
2013. szept. 22. 14:59
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, legyen nagyon erős a hited, és segíts benne hogy őt se hagyja el az övé. Szeresd nagyon, és ezt mondd is meg neki. Ne adjátok fel, biztosan meg fog gyógyulni!
2013. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Imádkozni fogok Értetek.
2013. szept. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Neked ugyanúgy 100 %-ban hinned kell a gyógyulásban, mint neki, és bátorítani, ha kezdi elveszíteni a reményt. Szerintem azt mindenképpen mutasd ki, hogy félsz attól, hogy elveszíted, elvégre ez az igazság. Ez plusz erőt ad(hat) neki. Erősek vagytok, meg tudjátok csinálni, és én ehhez nagyon sok kitartást kívánok! Soha, soha nem szabad elveszítened a lélekjelenléted.
2013. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

amúgy én javasolnám, hogy keress fel egy pszichológust. mi innen nem tudunk segíteni, de legalább ha egyszer-kétszer beszélnél vele, lehet kicsit "pozitívabban", erősebben tudnál a helyzethez állni. sokat tudna segíteni.

remélem, minden rendbe jön!

2013. szept. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Azért 100%-osan ne higgyj a gyógyulásban, mert akkor nagyobbat fogsz koppanni, mikor pár év múlva jön a metasztázis (áttét) egy másik szerven/szerveken. Élj úgy vele, ahogy eddig, ne érezzen semmi változást rajtad, mert attól még jobban maga alá kerülhet. Legyetek pozitívak, de ne csőlátással, ez mégis csak egy rák, mindenre fel kell készülni mindenki érdekében.
2013. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
32%
Nagyon sajnálom...Egyik barátom mesélte hogy nagyszerű kiegészítő a kemoterápiához a kurkuma és a fokhagyma valaki így győzte le a rákot(mármint a kurkumával és fokhagymával csak)Kutatások azt mutatták hogy a kurkuma 81 százalékkal képes csökkenteni az agydaganatot nem tudom mennyire igaz de egy próbát mindenképp megér:)
2013. szept. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Higgy a gyógyulásában!


Nekem van egy barátnőm, aki szerencsére kigyógyult a rákból. Nem lehetetlen!! Bízz benne. Sok erőt és kitartást kívánok nektek!!

2013. szept. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előttem szólókkal, hinni kell és harcolni. A kezelések mellett próbáljatok ki alternatív gyógymódokat. Apukám tíz éve gyógyult ki áttétes rákból.
2013. szept. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!