Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tovább? Kiderült, hogy...

Hogyan tovább? Kiderült, hogy rákos a feleségem. Nem bírom ezt ki még egyszer.

Figyelt kérdés
Egyszer már voltam házas és elveszítettem hirtelen a feleségemet. Sok év volt mire nagynehezen felálltam és ebben a mostani feleségem segített a legtöbbet. Erre jön ezzel a hírrel és újra padlóra küld. Erős leszek és támogatom, amit csak tudok mindent megteszek, hogy meggyógyuljon. Nem fogom kimutatni az érzéseimet de előtörtek az emlékek és rohadtul félek. Nem tudom mit teszek ha ő is meghal, a gyereket fel kell nevelni! Mihez kezdjünk most?

2013. szept. 22. 14:50
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
56%
Anyukám is kigyógyult a rosszindulatú áttétes rákból, nagyon nagyon hitt a gyógyulásban, és mi is vele együtt. Fel sem merült, hogy nem így alakul.
2013. szept. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Szia Anyum már 3szor kigyogyult a rakbol.Szörnyu ez az egész :( mindig félek ha orvoshoz megy,hogy nem e újul ki újra.Negondolj a legrosszabbra,legyetek erossek és higgyetek!Éljetek meg minden napot.Tudom mit éltek át és annyira sajnálom :(
2013. okt. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Van egy ismerősöm, aki kigyógyult a rákból, csak mandulát evett 7 pofára, egész nap... Az a baj, hogy ez a chemo-s dolog egy nagy átverés... A chemo terápiával kb 15% a túlélési esély( mert ugye az méreg) míg chemo nélkül van az erős 40 es is.... Olvasgass utána, mert ez sajna így van! Édesanyámnak pedig mellrákja volt, őt is mi gyógyítottunk ki: cukor nélküli kekvárt főztünk, azt kentük a mellére, és sikerült neki is chemo nélkül!!! A youtube-ra írd be, hogy alternatív gyógymódok a rák ellen, egy magyar öreg bácsi előadásait kell keresned, minket ez mentett meg! Sok sikert és kitartást!
2013. okt. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 szonata ***** válasza:
Most került elém ez a történet. Reménykedve, de kicsit félve is teszem fel a kérdést: túléltétek? Sikerült?
2019. ápr. 14. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!