Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok ezek után?

Ti mit gondolnátok ezek után?

Figyelt kérdés

Véletlenül rátaláltam egy szex oldalra,ahol a férjem,mint kiderült be van regisztrálva!Kiderült viszont,hogy a homo oldalon van!Megismerkedésünk előtt 2 hónappal regisztrált!

Ti mit gondolnátok,mit tennétek a helyembe?Már van 2 gyermekünk is!Kicsit összezavarodtam!


2013. szept. 23. 23:25
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Nem akarom a ferjedet védeni,de lehet csak tényleg kivancsisagrol van szó.Egyszer beregisztraltam egy lezbi oldalra.Kíváncsi voltam hogy ők hogyan miként.El is felejtkeztem róla mikor a párom valahogy megtudta.Be volt kattanva hogy én tuti lezbi vagyok es csak sperma donor ő a számomra.Kicsit vicces így visszagondolva de akkor majdnem ráment a kapcsolatunk
2013. szept. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok megint!

Homo oldalra van regisztrálva,és onnan tudom,h melyik ő,h egy számomra ismert felhasználó néven van ott!Utoljára e hónap közepén járt ott!Egyértelműen az van az adatlapján,h urakat keres!DE!!!Azt tudom,h Én nagyon szeretem Őt és a férjem is mindig mondja,h szeret engem!Lehetséges,h tényleg csak szimpla kíváncsiságról van szó.Ezt csak remélhetem!Az biztos,h meg nem csal,mert mindig velünk van.Bár volt 2x fél évet külföldön,azt nem tudhatom,h ott mit csinált!Igazából kicsit zavar a tudat és fura,h ilyen oldalon van és keresett régen társat!Igyekszem összeszedni a gondolataimat és megkeresni a megfelelő időt arra,h ezt megbeszéljem vele!

Köszönöm a hozzászólásaitokat!

2013. szept. 26. 12:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!