Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen megjegyzések után?

Figyelt kérdés
A barátom kölcsön adott egy fülest a telefonomhoz, mert neki több is van, nekem meg most ment tönkre. Nagyon boldog voltam, nem győztem megköszönni. Aztán hozzátette, hogy nyugodtan maradjon nálam, aztán ha szakítunk, majd visszaadom. Akkor úgy éreztem mintha egy kő zuhanna a gyomromba. Előtte pár héttel pedig a megismerkedésünk körülményeiről beszélgettünk, kinek mi volt az első benyomása a másikról, mi motivált minket abban, hogy összejöjjünk, stb. Akkor szintén elejtett egy olyan megjegyzést, hogy "végülis ezt inkább te akartad". ezen nagyon megbántódtam, erre visszakozott, hogy nem így gondolta, de tény, hogy én akartam jobban. Mindegy, már nem tudta ki nem mondottá tenni. Jól érzem, hogy ő nincs értem annyira oda és nem jelentek annyit neki?:(( Fél éve vagyunk amúgy együtt.
2013. márc. 4. 22:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
nem esne jól, de ezt vele kell megbeszélned
2013. márc. 4. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
jól érzed
2013. márc. 4. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
sztem egy köcsog srác de ha szereted nincs mit tenni...lehet addig kellesz neki amíg nincs jobb
2013. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondtam volna neki hogy hát akkor vissza is adom
2013. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
nem lehet hogy csak egy a hülye poén volt részéről??
2013. márc. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát nagyon hülye poén volt. Beszélgess el vele!
2013. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

hát nincs, hogy rövid és tömör legyek

Te tudod mit szeretnél, de ez nem nyerő, nem ragaszkodik Hozzád, jó lenne még most döntenél, mert később egyre szarabb lesz N

2013. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd a dolgot, láthatóan nem igazán érdekled.
2013. márc. 4. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Ha lett volna egy kis eszed akkor még abban a pillanatban visszaadod neki és otthagyod.
2013. márc. 4. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Nem, sajnos nem hülye poén volt, ezek ilyen tipikus "spontán" elszólások voltak. Amikor volt ez a füleses izé, akkor vágtam egy döbbent fejet és visszakérdeztem, hogy te most konkrétan úgy kezeled a kapcsolatunkat, hogy természetes velejárója lesz a szakítás? Mert baromira úgy tűnik. Erre ő, hogy hát nem, ezt csak úgy mondta... Hát kösz:S Szóval nem szar poén volt szerintem. A másik dologról meg tudni kell, hogy tényleg úgy volt az elején, hogy ő nem igazán akart velem kapcsolatot, mert azt mondta, hogy ő most ilyen időszakát éli, hogy nem akarja ilyesmivel terhelni magát. De aztán meggondolta magát és járni kezdtünk. Igen, tényleg inkább én forszíroztam jobban, de ezt így beszólni?:(
2013. márc. 4. 23:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!