Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit gondolnátok egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit gondolnátok egy ilyen megjegyzések után?

Figyelt kérdés
A barátom kölcsön adott egy fülest a telefonomhoz, mert neki több is van, nekem meg most ment tönkre. Nagyon boldog voltam, nem győztem megköszönni. Aztán hozzátette, hogy nyugodtan maradjon nálam, aztán ha szakítunk, majd visszaadom. Akkor úgy éreztem mintha egy kő zuhanna a gyomromba. Előtte pár héttel pedig a megismerkedésünk körülményeiről beszélgettünk, kinek mi volt az első benyomása a másikról, mi motivált minket abban, hogy összejöjjünk, stb. Akkor szintén elejtett egy olyan megjegyzést, hogy "végülis ezt inkább te akartad". ezen nagyon megbántódtam, erre visszakozott, hogy nem így gondolta, de tény, hogy én akartam jobban. Mindegy, már nem tudta ki nem mondottá tenni. Jól érzem, hogy ő nincs értem annyira oda és nem jelentek annyit neki?:(( Fél éve vagyunk amúgy együtt.
2013. márc. 4. 22:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Mindjárt megsajnálom, hogy ő nem akarta annyira de megszánt és összejött veled - hát kb. így jött le nekem most ez a mondat... Ugyan már! Ha nem akarja, nem jön veled össze ha fejre állsz se! Szóval...


Mondjad neki egyik nap, nem olyan soká:

tessék szivecském, visszaadom neked a fülesed!

2013. márc. 4. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Egyszer poenkodtunk a baratommal azon, hogy ki hol fog tartani 20 ev mulva es mondtam, hogy lehet mar meg sem fog ismerni, vagy nem fog koszonni az utcan. Hulyeskedtunk es ezt tudtuk mind a ketten s nezett egyet, hogy en ilyesmit mondok meg csak hulyesegbol is. Ilyesmit nem szolsz csak ugy el. Szerintem nem igazan veszi komolyan a kapcsolatotokat.
2013. márc. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
De amúgy meg olyanokat mond, hogy tökre örül, hogy van végre egy normális barátnője, akivel jól érzi magát és végre nem egy buta hisztis p*csa. Azt szokta mondani, hogy azt szereti bennem, hogy én olyan normális vagyok. Meg szokott bókolni, hogy csinos vagyok, meg amúgy kíván az ágyban. Szóval valami olyasmiről van szó, hogy kedvel, meg elvan velem, de nem igazán szerelmes szerintetek? Tudom, hogy ott kéne hagynom, de reménykedek abban, hogy hátha ő is szerelmes lesz, még ha nem is annyira mint én, de az lesz:/ vagy ezt inkább felejtsem el? Ha így fél év alatt nem alakult ki benne olyan kötődés mint bennem, akkor már nem fog ugye?
2013. márc. 4. 23:52
 14/17 anonim ***** válasza:
Amiket leírtál az alapján csak elvan veled de semmi több. Az tuti hogy nem szerelmes. Szakítanék vele a helyedben. Fél év után mi még olyan szerelmesek voltunk és annyira odavoltunk egymásért a párommal. Ha most ilyeneket mond a te párod akkor 10 év múlva le se fog köpni az fix. Ne vesztegesd az időd olyanra aki nem szeret csak elvan veled.
2013. márc. 5. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ha én szerelmes vagyok valakibe akkor ilyenekre nem is gondolok.Ez a fiu csak érdekből van veled!Biztos,hogy találsz magadnak egy olyan srácot aki ugyan úgy szeret.


25 F

2013. márc. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hány éves a srác? Elég éretlennek tünik. Plusz fix,hogy nem azt érzi irántad amit te. Gondold át,h erre van e szükséged. Bár tudom milyen nehéz ha érzések vannak.
2013. márc. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Én 21 vagyok, ő 25. Igen, az a baj, hogy én nagyon szerelmes vagyok és így nehéz...
2013. márc. 5. 10:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!