Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit gondolnátok ezek után?

Ti mit gondolnátok ezek után?

Figyelt kérdés

Véletlenül rátaláltam egy szex oldalra,ahol a férjem,mint kiderült be van regisztrálva!Kiderült viszont,hogy a homo oldalon van!Megismerkedésünk előtt 2 hónappal regisztrált!

Ti mit gondolnátok,mit tennétek a helyembe?Már van 2 gyermekünk is!Kicsit összezavarodtam!


2013. szept. 23. 23:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%

Széles az érdeklődési köre :)


Ismerek nem is egy esetet, ahol a férj több évtizedes házasság után is alkalmasint férfiakkal találkozik, konkrétan férfi prostik szolgáltatását veszi igénybe.

2013. szept. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Hát nem nyugtattál meg! :-(
2013. szept. 23. 23:39
 3/22 Trixii XD válasza:
60%
Nyugodj meg..lehet csak egy fogadas volt..amit a barataival kotott,ha homokos lenne le sem fekudt volna veled ;) de vettel eszre rajta valami furcsat vagy csak a megtekintett regisztracio miatt vagy igy ki ?
2013. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudom, hogy komoly-e a kerdes. Ha igen, akkor szerintem ne aggodj. Mit szamit, ha ilyesmi is erdekli a ferjed? Veled van, teged szeret. Ha megcsal akkor meg ugyis mindegy, hogy novel, ferfival vagy pl egy loval teszi. Es inkabb ilyen oldalakon elje ki a titkos vagyait, mint eloben.
2013. szept. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Én találgatások helyett beszélgetnék vele.
2013. szept. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
50%

Ha házasok vagytok, akkor kell, hogy legyen olyan szintű bizalom köztetek, hogy meg merd kérdezni tőle, miért regisztrált oda.


Amúgy mit Te mit kerestél egy homo szex oldalon. Mindegy is, szeretitek egymást, nem mindegy, hogy érdeklődött-e mások iránt is korábban? Neked fogadott hűséget.

2013. szept. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 Balanus_concavus válasza:
76%
Nekem van egy férfi ismerősöm, akit egy csaj regisztrált valami homokos oldalra bosszúból, az eset után hónapokkal jött csak rá... ebből látszik, hogy akármi lehet, nem mindig a legnyilvánvalóbb lehetőség az igaz.
2013. szept. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%

Ne vedd be a kifogásokat! Ezeket hasonlók írhatták!


Ha HIV+-os leszel majd AIDS-es a férjed miatt, akkor nézhetsz..



Mindegy te mit kerestél, azt nézd meg mikor volt legutóbb aktív az oldalon (ha lehet).

2013. szept. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
83%
Sok bi van és sok meleg aki házasodik. A valódi életét meg éli mellette.
2013. szept. 24. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnék semmit, csak megkérdezném, hogy homokos e :)
2013. szept. 24. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!