Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Egy ri. Nc lenne az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ri. Nc lenne az ilyen lány? Ti mit gondolnátok róla ezek után? (Nem én! )

Figyelt kérdés
Egy barátod, aki nős, de a családját megkérdezi, esetleg nem e lehetne köztetek egy kellemesen eltöltött éjszaka(sex), úgy h nem, tudja meg senki. Te nemet mondasz, de mégis elképzeled, és kívánod őt, és amikor rákérdez, mégis mondod, hogy igen kívánod őt, de nem helyes ezért nem.
2012. szept. 5. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
ri. nc?
2012. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A megfogalmazás alig érthető... De úgy értelmezem, hogy dugni akarsz egy nős pasival... Nem vagy egyedül..
2012. szept. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ribanc, kéjenc, olyan lány, akit ezek után azt mondanád, hogy csak arra való...
2012. szept. 5. 15:42
 4/6 A kérdező kommentje:
igen, de még sem
2012. szept. 5. 15:44
 5/6 anonim ***** válasza:
sztem nem ri.banc. legalábbis én nem nézném annak, mivel nemet mondott. arról meg nem tehet, hogy tetszik neki, de az esze erősebb a vágyinál, és ezért nemet mondott. sztem okés a dolog. csak sajnálom a szegény feleséget. nyilván már más lánynak is felajánlotta ezt.
2012. szept. 5. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
és ha egyszer, egy idő után már nem nem az esze lesz erősebb.. és a történtek vagy majdnem megtörténtek után sem?
2012. szept. 5. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!