Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A nagybátyám 4 éve eljegyezte a barátnőjét, és abban állapodtak meg, hogy akkor házasodnak majd össze, mikor a lány terhes lesz, megünnepelni a babát.

A nagybátyám nagyon szeretett volna gyereket, mikor már 1 éve sem jött össze elment mindenféle kivizsgálásra, és minden oké volt nála.

Ezután a barátnője következett, aki azt mondta, hogy nála is minden oké.

Próbálkoztak folyamatosan, majd 3 hónapja a nagybátyám talált egy fogamzásgátló gyógyszert a barátnőjénél (együtt laktak). Rákérdezett, és a lány elmondta, hogy végig szedte, mert ő igazából nem akar gyereket.

erre a nagybátyám úgy kiakadt, hogy rögtön szakított vele, és kidobta a lakásból (a nagybátyám lakása volt, a lány csak odaköltözött).

Szerintem ez nagyon hirtelen és meggondolatlan döntés volt, és szerintem a nagybátyám túlreagálta, ha 4 éve jegyesek, és gyereket terveztek, akkor szeretnie kellene annyira, hogy ezt megbocsássa, nem?

Azóta eltelt 3 hónap, és nem is beszéltek. A Lány próbálta hívni,keresni ezért számot változtatott, és facebookról is letörölte magát.


2013. szept. 23. 10:55
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda szemét emberek vannak! A nagybátyádnak igaza volt teljesen!!! végigasszisztálta a dokikat közben röhögött magában!! Nem vagyok verekedős, de én jól be is húztam volna a nőnek egyet....
2013. szept. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
6 évből 4-et végig hazudott. Szerintem ezen nincs mit megbeszélni. Meg ilyenkor már mit akar beszélgetni? Akkor kellett volna, amikor igent mondott az eljegyzésre. A szeretet nem csak abból áll, hogy megbocsájt mindent az egyik fél. Ott kezdődik, hogy nem hülyítem és hazudok a másik szemébe éveken keresztül. Ez milyen szeretet?
2013. szept. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jogos volt.

Nem az a baj, hogy a lány még nem akart babát..hanem az, hogy végig hazudott a pasinak! Ezt én sem bocsátanám meg....

2013. szept. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%
nem volt ez meggondolatlan dontes. A lany mutatta meg, hogy nem kozos hajoban eveznek. Ez ennek mar csak kovetkezmenye.
2013. szept. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
50%

Hát a nő mellett a nagybátyád is gáz. Mi az, hogy csak akkor veszi el mikor terhes lesz? Az esküvőn nem a babát ünneplik, hanem a kapcsolatukat, amit megerősítenek a fogadalmukkal. Mert magában a csaj nem elég? Magáért nem veszi el csak a gyerekért? Ez nagyon gáz.


A csaj biztos ezen állt bosszút. Mondjuk elég hülye bosszú, inkább lépett volna le ha nem tetszik.


De tök mindegy, összességében nem kár ezért a kapcsolatért.

2013. szept. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Ha szeretsz valakit, akirol kiderul, hogy mindvegig hazudott neked, akkor gyakorlatilag arra jossz ra, hogy az a szemely akit szerettel nem letezik. Es az aki ott all elotted, csak egy idegen, aki kiadta magat valakinek. Innentol mi ertelme van folytatni barmit is? Semmi. Erre jott ra a nagybatyad is pillanatok alatt.
2013. szept. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!