Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebben az esetben?

Ti mit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

A nagybátyám 4 éve eljegyezte a barátnőjét, és abban állapodtak meg, hogy akkor házasodnak majd össze, mikor a lány terhes lesz, megünnepelni a babát.

A nagybátyám nagyon szeretett volna gyereket, mikor már 1 éve sem jött össze elment mindenféle kivizsgálásra, és minden oké volt nála.

Ezután a barátnője következett, aki azt mondta, hogy nála is minden oké.

Próbálkoztak folyamatosan, majd 3 hónapja a nagybátyám talált egy fogamzásgátló gyógyszert a barátnőjénél (együtt laktak). Rákérdezett, és a lány elmondta, hogy végig szedte, mert ő igazából nem akar gyereket.

erre a nagybátyám úgy kiakadt, hogy rögtön szakított vele, és kidobta a lakásból (a nagybátyám lakása volt, a lány csak odaköltözött).

Szerintem ez nagyon hirtelen és meggondolatlan döntés volt, és szerintem a nagybátyám túlreagálta, ha 4 éve jegyesek, és gyereket terveztek, akkor szeretnie kellene annyira, hogy ezt megbocsássa, nem?

Azóta eltelt 3 hónap, és nem is beszéltek. A Lány próbálta hívni,keresni ezért számot változtatott, és facebookról is letörölte magát.


2013. szept. 23. 10:55
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
80%

Nem. Ez nem volt hirtelen és meggondolatlan lépés.


Ez jól megfontolt, alapos döntés alapján hozott lépés volt!


A legalapvetőbb miatt dobta ki: átverte, az orránál fogva vezette. Még orvoshoz is elment a férfi, annyira szeretett volna gyermeket.


A lány nem mondta meg neki, hogy ő nem szeretne, de még évekig lekötötte volna. Aztán lehet, hogy egyszer meggondolja magát, és nem szedi a fogamzás gátlót?


Ez is utolsó kvaság, mert hazudott!


Tökéletesen megértem a férfit.


Egy tisztességes ember mély érzelmeivel, az életével játszott ez a l...otyó.

Megérdemli, ha az utcán is keresztülnézne rajta, mintha soha nem is ismerte volna.

2013. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
86%
Teljes mértékben egyetértek az első válaszadóval!
2013. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
88%
Meggondolatlan döntés lenne 4 év folyamatos hazugság után kidobni valakit?!
2013. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
78%
Én nő vagyok, de én is a pasival értek egyet, mert a lány teljes mértékben megvezette őt, és több, mint egy évig bolondot csinált belőle. Ha ez a kapcsolat annyira nem működik, hogy ilyen fontos dolgokat titkol el a másik, akkor úgyse működött volna.
2013. szept. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
75%

Fordítsuk meg: ha én gyereket akarok, a férjem azt hazudja hogy persze aztán meg kiderül, hogy elköttette magát - hát, tuti elválnék.


Egyrészt a hazugság miatt.

Másrészt mert ha én gyereket akarok ő meg nem, akkor egyikünk boldogtalan lesz és előbb-utóbb úgyis elválunk.

2013. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
12%
Miért beszélsz E/3-ban magadról?
2013. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
88%
Miért lenne meggondolatlan döntés? Igaza van. Nézzük egy másik oldalról. Ha te gyereket szeretnél a párodtól és mindent megtennél, hogy sikerüljön is, aztán 4 év után derülne ki, hogy az alatt a 4 év alatt ő folyamatosan hazudott neked és átvert, és azért tett, hogy neki ne lehessen gyereke, te hogy éreznéd magad? A másik az, hogy szerinted a férfinek szeretnie kell annyira. És a lánynak nem kell szeretnie és tisztelnie annyira a párját hogy már a legelején őszinte vele? Miért csak az egyik félnek kell vagy nem kell valamit csinálnia. Egy kapcsolat szerény tapasztalatom szerint két emberből áll.
2013. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
85%

Pl egy egyejszakas megcsalas utan igy kidobni valakit, az meggondolatlansag. Vagy 4 ev egyuttlet utan azert kidobni valakit mert nem akar gyereket, szinten meggondolatlansag.


De 4 ev folyamatos kepenhazudas utan azert mas a szitu. En is ugyanezt tettem volna.

2013. szept. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
86%
Lehet, hogy hirtelen felindulásból döntött így, de nagyon is jól döntött. Azért, ha nekem 4 éven keresztül mondogatná a párom, hogy mennyire szeretne tőlem gyereket, aztán kiderülne, hogy fogamzásgátlót szed... Hát, én se ülnék le vele beszélgetni, az biztos. Látni se akarnám.
2013. szept. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
61%
7 vagyok. És van egy olyan érzésem, hogy nincs semmiféle nagybácsi és barátnő, ezt te szúrtad el....
2013. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!